Iran Uluslararası Çelik Fuarı

This Symposium gathers a large number of steel actives - from the upper executor of the state sector to the largest Steel producer units the related Companies, upper & lower industries, experts etc.  In order to discuss about the recent researches, the survey of obstacles and challenges, the kind of trading and finally the strategies for reaching the goals.
 

Within the symposium, there is an exhibition for presenting the recent researches and industrial productions in the various fields of hardware & software which are used in steel and the related mines industries.


28.02 – 01.03.2017 in Tabriz, Iran (Tabriz International Exhibition Center)

Booth No. 62

www.iransteelexpo.com

EMO Hanover

Dünyanın en prestijli fuarı olan EMO Hannover metal işleme sektörü için kapılarını açıyor.

It is the the top global trade fair of the sector and the most efficient marketing instrument in the branch, bringing together manufacturers and users from all countries.

18 – 23 Eylül 2017 Hannover, Almanya (Deutsche Messe Hannover)

http://www.emo-hannover.de/home 

Agritechnica

Dünyanın en büyük tarım makinaları ve ekipmanları fuarı .

En son teknoloji ve yeniliklerin sergilendiği fuar olan AGRITECHNICA , iki senede bir Almanya, Hanover da ziyaretçileriyle buluşuyor.

12 – 18 Kasım 2017 Hannover, Germany (Deutsche Messe Hannover)
 

https://www.agritechnica.com/en/ 

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.