Eksenel Bilyalı Rulmanlar Yüksek hızlarda çalışırken itici yüklerle başa çıkmak için tasarlanan NSK eksenel bilyalı rulmanlar bilyalar için 'pul benzeri' rulman bileziğine sahiptir. Rulmanlar dış bilezik yatağının şekline bağlı olarak düz yataklı veya hizalamalı yataklı olarak sınıflandırılır. Bu rulmanlar, yüksek hızlarda eksenel yükleri taşıyabilirken, radyal yükleri taşıyamazlar.

NSK eksenel bilyalı rulmanlarını, tek yönlü ve çift yönlü olmak üzere iki tasarım ile öne çıkarır. Tek yönlü tasarlanan rulmanlar mil, muhafaza pulları, tek bir bilya ve kafes grubu olarak iki bilezikten oluşur. Çift yönlü tasarım ise üç pul, iki bilya ve kafes gruplarından oluşur. Çift yönlü tipin bilya ve kafes grupları mil pulu ile ayrılır.

Ürün Özellikleri ve Faydaları:

  • İki tasarımda mevcuttur: tek yönlü ve çift yönlü.
  • İlk yanlış hizalanmaları tutmak için hizalama yatakları ya da hizalama yatağı pulları her iki tasarımda da mevcuttur
  • Kaliteli çelik - rulman ömrünü %80'e kadar uzatmak için ultra temiz çelikten üretilmiştir
  • Gelişmiş gres teknolojisi - gres ömrü ve performansını artırabilen NSK yağlama malzemeleri
  • Yüksek kaliteli bilyalar - yüksek hızda bile sessiz ve akıcı çalışma sağlar
  • Opsiyonel yatak bilezikleri ilk yanlış hizalanmayı tutar

NSK eksenel bilyalı rulmanlarını Eğik Bilyalı, Tek Yönlü ve Çift Yönlü Eksenel Bilyalı Rulmanlar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde sunar.

Ayrıntılı bilgi için yukarıdaki Ürünler sekmesini tıklayın.

 

Ürünlerimizle ilgili detaylara ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz.

Teknik Araçlar

Teknik Araçlar

Size yardımcı olmak için çeşitli teknik araçlar geliştirdik: CAD Çizimleri, NAVI Focus- Hesaplama Aracı, Teknik Websitesi >>

Daha fazla bilgi için...

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.