Hiçbir yük çok zor değildir. Bu rulmanlar onu taşıyabilir. Isı, su, darbe - hiçbir şey rulmanlarımızı durduramaz!

Ortalama bir araçta 100 ila 150 arasında rulman bulunur. Rulmanlar motorda, alternatörde, elektrikli aksesuarların motorunda ve diğer birçok yerde kullanılır. Zorlu koşullara dayanmak için hepsinin yeteri kadar güçlü olması gerekir.

Örneğin, triger gergi ve avaralarında ve motordaki diğer kayışlarda kullanılan rulmanlar yalnızca ısı, titreşim ve şok yük değişimlerine değil su, kum ve toza karşı da dayanıklı olmalıdır.

Daha dayanıklı rulmanlar geliştirebilmek için, şekilden yüzey kaplamasına ve yağlayıcı performansına kadar her nokta üzerinde kapsamlı araştırma yapıyoruz. Bunun sonucu olarak, rulmanlarımız daha yüksek enerji tasarrufu ve daha yüksek performans sağlarken, aynı zamanda sesi azaltmakta ve aracınıza mükemmel sürüş tekniği kazandırmaktadır.

Tanıma

Tanıma

NSK müşterilerinin taleplerini karşılamak için özenle çalışmaktadır. Otomotiv ve Endüstriyel alandaki referanslarımızı ve ödüllerimizi buradan inceleyebilirsiniz. >>

Global Mühendislik

Global Mühendislik

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojiye dayalı ürünler geliştiriyoruz... >>

Yüklemeler

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.