NSK Avrupa' nın Kalite Politikası

Sürekli gelişimi hedefleyen çalışma kültürümüz ile, NSK Avrupa olarak, müşteri ve yapılan işin gerekliliklerini yerine getirmek için yönetim sistemlerinin de gelişmiş olması gerektiğine inanıyoruz.

Yürürlükteki sistemimiz, iş hedeflerinin oluşturulduğu ve gözden geçirildiği bir çerçeve sağlayarak ISO/TS 16949 dahil olmak üzere ISO 9000 ve müşteriye özel gerekliliklere dayanmaktadır.

Tüm NSK Avrupa Tesisleri ISO 9001:2008 sertifikalıdır

Tüm NSK Avrupa Otomotiv Çalışmaları ISO/TS 16949:2009 sertifikalıdır

Kalite belgelerimizi "Servisler > İndir > Global Sertifikalar" bölümünden indirebilirsiniz.

Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

NSK, Dünya Rulman Birliği (WBA) ve diğer rulman üreticileriyle bir araya gelerek sahte rulmanlarla savaşmak üzere kar amacı gütmeyen ve bağımsız bir birlik olan Sahte Rulmanlarla Mücadele Komitesi oluşturmuştur.

Bu komitenin kuruluş amacı birinci sınıf rulmanların kopyalanması sorununu ele almak ve sahte ürünlerin ortadan kaldırılması konusunda resmi makamlara yardımcı olmaktır.

Teknik İnceleme - Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

  • Tanıma

    Tanıma

    NSK müşterilerinin taleplerini karşılamak için özenle çalışmaktadır. Otomotiv ve Endüstriyel alandaki referanslarımızı ve ödüllerimizi buradan inceleyebilirsiniz. >>

  • NSK'da Çalışmak

    NSK'da Çalışmak

    Başarımızın temeli çalışanlarımızdır... >>

Yüklemeler

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.