Plummer Bloklar NSK'nın plummer blokları, etkili sızdırmazlık sağlamak için çeşitli özel keçe seçenekleri ve uç kapakları ile mevcuttur. Kolay montaj ve önceden monte edilmiş millerin sökülmesi gibi kolaylıkları içererek NSK (Japon) ve RHP (Avrupalı) çeşitleriyle de üretilmektedir.

Yüksek kapasiteli oynak makaralı rulmanlar ya da kendinden hizalamalı bilyalı rulmanlar ile kullanılabilir.

Standart olarak güçlü dökme demirden üretilirken ayrıca dökme çelik ya da küresel grafitli dökme demir olarak da mevcuttur. Yataklar tekrar yağlama olanağına sahip olmakla birlikte, yağ ya da gresle yağlanarak kullanılabilir.

Ürün Özellikleri ve Faydaları:

  • Bölünmüş rulman yatağı tasarımı, kolay montaj ve önceden monte edilmiş millerin sökülmesini sağlar
  • Sızdırmazlık seçenekleri olarak - NSK, V-halka keçeler, labirent keçeler ya da ağır-iş takonit keçeleri sunar
  • Uç kapakları mevcuttur
  • Rulmanın yönelimine bağlı olarak tekrar yağlanmasını sağlamak için çoklu tekrar yağlama noktaları bulunur
  • Eksenel konumlandırma sağlamak için yataklara ara parça bilezikleri tedarik edilmiştir. Bunlar "açık uçlu" eksenel ön için dahil edilmeyebilir

NSK, plummer bloklarını, Oynak Makaralı Rulmanlar, Kilitleme Somunları, Adaptör Manşonları, Kilitleme Pulları olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde sunar.

Ayrıntılı bilgi için yukarıdaki Ürünler sekmesini tıklayın.

 

Ürünlerimizle ilgili detaylara ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz.

Teknik Araçlar

Teknik Araçlar

Size yardımcı olmak için çeşitli teknik araçlar geliştirdik: CAD Çizimleri, NAVI Focus- Hesaplama Aracı, Teknik Websitesi >>

Daha fazla bilgi için...

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.