Ara

Diskarolarla çalışan bir taşeron çiftçilik sezonu sırasında veya sonrasında rulman arızası sorunlarıyla karşılaşıyordu. Olağan rulman değiştirme ve bakım masrafı yılda 8.000 € idi.

Rulmanın kullanım ömrü neden bu kadar kısa?

Şirket makinelerinin kullanım ömrünü uzatmanın ve olağan rulman değiştirme ve bakımıyla ilgili masraflardan tasarruf etmenin bir yolunu arıyordu.

Problem / Challenge

Survey and Analysis

NSK arızalı rulmanları inceledi.

Arızaların, disklerin kullanım sırasında kirlenmesinden veya kullanılmadan durdukları süreler içinde bloke olmasından kaynaklandığı tespit edildi.

Toprağın hazırlanmasında ileride daha uzun ve daha güvenilir çalışma

NSK ağır iş  keçeleri ve ömür boyu gres paketi sayesinde daha uzun bir kullanım ömrü sunan, bakım gerektirmeyen Agri Disc Hub çözümünü sunmuştur .  mevcut düzenekle tamamen değiştirilebilir özelliğeve modüler tasarımları sayesinde kolay montaj gibi ek bir avantajına  da sahiptir. Böylece, önceki maliyetler ortadan kaldırılmış oldu.

NSK Solutions, results and benefits for the customer
NSK Agri Disc Hub

NSK Agri Disc Hub

  • Uzatılmış kullanım ömrü 
  • Geliştirilmiş  sızdırmazlık   
  • Bakım gerektirmez

>> NSK Agri Disc Hub


Maliyet Tasarrufu – Rulman değiştirme, duruş süresi ve bakım maliyetleri

önce

€ 8,000

NSK Çözümü

€ 0

Cost savings

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.