Ara
İLETIŞIM

NSK'ya Hoşgeldiniz

Yalnızca doğru bilgi ve doğru beceriye sahip olan ve çalışankan insanları bir araya toplamak yetmemekte, aynı zamanda bu kişilerin şirket faaliyetlerine uyumu gerekmektedir.

İnsanlara şirketle uyumlu kariyer fırsatları sunmak ve kimliklerini desteklemek zorlayıcı bir görevdir. Bu, ancak etkili İnsan Kaynakları ile karşılanabilir.

Bunun yanı sıra, NSK İnsan Kaynakları tüm bu faktörleri birleştirerek, çalışanları için yatırımlar yapmayı hedeflemektedir.

NSK Prensipleri

NSK Prensipleri, dört önemli değere dayanmaktadır: Hız, Hizmet, Tutku ve Takım Çalışması.

Bu değerler, liderlik gelişimi ve performans yönetimini yönlendiren, kazançlı davranışlara dönüştürülmektedir.

Hız, kaliteli kararları hızlıca almak, ana hedeflere, denetim işleyişine ve başarıya giden işleri yapmaya odaklanmaktır. Hız, olay ve kararları kullanmak konusunda geçerlidir.

Hizmet, müşterilerle yakın iletişimi sürdürmeyi ve ihtiyaçlarını anlayarak sözü verilen hedefi sağlamayı içerir.

Tutku, mükemmellik, heves, sadakat ve eğlencenin verdiği ilhamdır.

Takım Çalışması, açık yönelim provizyonu, yüksek standartlar sağlayarak bir model olmak ve bağlılık sağlamak için insanları zorlamak anlamına gelmektedir. Gelişim ihtiyaçlarının tanımlanması ve uygulanması da önemli bir unsurdur.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.