Ara
İLETIŞIM

Andrew Fletcher

Pozisyon: İş Geliştirme Mühendisi
Ofis: Newark, İngiltere

İşim ile ilgili en çok sevdiğim şey, sık sık yeni ve zorlu görevler için seçiliyor olmam.


"16 yaşımda okulu bırakıp, NSK' nın mühendislik departmanlarından birinde çıraklık yapmaya başladım. NSK’ yı tercih etmemin birçok nedeni vardı. En önemlilerinden biri teknolojiyi kullanarak pratik işler yapmayı istiyor olmamdı. NSK’ nın büyük bir mühendislik firması olduğunu biliyordum. Bu benim için çok çeşitli ilginç fırsatlar ile karşılaşabileceğim anlamına geliyordu.

Mühendislik hakkında çok fazla şey bilmiyordum, sadece aletler, makinalar ve bilgisayarlar ile yapılan bir şeyler olduğunu düşünüyordum. Tabi ki, bu düşüncelerim 4 yıllık makine mühendisliği eğitimleri sırasında hızlı bir şekilde değişti, bu dönemin benim için oldukça keyifli geçmiş olması, bu yönde eğitimimi tamamlamak için Sheffield Hallam Üniversitesi’nde lisans derecemi almama vesile oldu. NSK, çalıştığım 8 yıl boyunca, kişisel ve profesyonel gelişimim konusunda hep yanımda oldu. Bunu sadece eğitim ve öğretim ücretimi ödeyerek değil, aynı zamanda günlük çalışmalarım sırasında bana destek olduğunu göstererek yaptı. NSK’ da çalıştığım süre boyunca hep üstlerimin ve arkadaşlarımın desteğine güvenebileceğimi biliyordum.

Yaptığım iş temel olarak rulman testlerine dayanıyor. Ayrıca 3 boyutlu rulman ve rulman yatağı tasarım çalışmalarında da yer aldım. Ek olarak, CAD sisteminin destek ve bakım sorumlusu olarak Avrupa’ daki NSK sitelerine yazılım güncellemeleri ile ilgili de yardımcı oluyorum.

NSK ile ilgili özellikle ilgimi çeken şey, yaptığınız iş hiçbir zaman bir rutin halini almıyor ve potansiyelinizi geliştirmek için her zaman büyük fırsatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Çalışanların bilgiyi paylaşırken, bunu keyif alarak yaptıklarına tanık oluyorsunuz. Bilmediğim konularda herzaman meslektaşlarıma danışabileceğimi bilmek beni mutlu ediyor – çünkü buradaki herkes gerçekten takım olmak demenin, kaliteli NSK ürünlerini üretmek için birlikte çalışmak demek olduğunu biliyor."

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.