Ara
İLETIŞIM

Anna Wilkus

Pozisyon: Kıdemli Satış Asistanı
Ofis: NSK Polonya


Çalışırken monotonluğu sevmiyorum, bu yüzden karşılaştığım yeni mücadelelerden büyük keyif alıyorum.

NSK ile tanışmam oldukça erken bir dönemde olmuştur; şöyle ki, amcam Japonya seyahati sırasında NSK' yı ziyaret etmiş, döndüğünde ben de onun anılarını dinleme fırsatı bulmuştum. 1998 yılından beri, yani FLT Iskra' nın NSK' ya katıldığı tarihten itibaren NSK' da çalışıyorum. Ancak rulman endüstrisindeki serüvenim, 1989 yılında FLT Iskra' da çalışma hayatına adım attığımda başladı.

NSK bana çeşitli pozisyonlarda deneyim kazandırmakla birlikte etkin ve tutarlı bir biçimde kariyer basamaklarını tırmanma fırsatı verdi. FLT Iskra NSK' ya dönüştüğünde, ihracat depomuzda PC operatörü olarak çalışıyordum, 1 yıl sonra ise satış ofisine geçme fırastım oldu. Burada, öncelikle lojistik bölümünde (gümrük işleri), daha sonra işletme konusunda deneyim kazandım, 4 yıl sonra ise müşteri temsilciliği görevime başladım. 3 sene önce de kıdemli satış asistanı pozisyonuna terfi ettirildim ve halen bu görevimi sürdürmekteyim. Çek Cumhuriyeti ve Slovakya pazarlarındaki müşteri hizmetlerinden sorumluyum.

Bütün bunları nasıl mı elde ettim? Sanırım iş deneyimimin yanında, sıkı çalışmamım, hevesimin, işime olan bağlılığımın ve kararlılığımın şirketin dikkatini çektiğini düşünüyorum. Ekonomi, Ticaret ve Hizmetler alanında lisans diplomam ve 1 yıl sonra tamamladığım Ekonomik ve Ticari Araştırmalar konusunda yüksek lisans derecem var.

Çalışmaya değer bir şirket seçmem gerekseydi, yine -kesinlikle çalışanlarına kendini geliştirme fırsatı sunan- NSK gibi bir şirketi seçerdim. NSK öncelikle kişisel gelişim planlarım konusunda beni teşvik ediyor. Halen, eğitimime devam ediyorum, İngilizce ve Rusça gibi yabancı diller öğreniyorum ve mesleğimle ilgili bazı kurslara katılıyorum. Bütün bu fırsatların yanında, NSK bana uluslararası bir ortamda çalışma şansı veriyor.

NSK tıpkı bir aile gibi, çalışanlar birbirlerine yardım etmeye, bilgi ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmaya her zaman hazır. Huzur dolu bir ortamda çalışmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa süre içinde ve etkin bir şekilde cevap vermek için gerekli olan gücü ve imkanı bize veriyor.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.