Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Anton Mozhaev

Pozisyon: Satış destek mühendisi
Tesis: NSK Saint Petersburg, Rusya


Çalışmamın sonuçlarını görmek ve pozitif fark yarattıklarını bilmek gerçekten motive ediyor.

“İki yıl önce NSK’de satış Destek Mühendisi olarak işe başladım. İşimin tam olarak neyi mi kapsıyor? Müşterilerin ve distribütörlerin ürünlerimizi kullanırken olabilecek her türlü sorularında onlara yardımcı oluyorum. Teknik eğitim kursları ve seminerler de işimin bir parçası. Bu görev için derinlemesine bir teknik bilgiye ihtiyacınız var. Bunu da, satış Mühendisliği ve Otomotiv Endüstrisindeki deneyimlerimin yanı sıra Mekanik ve Makine Mühendisliği üzerine Master Eğitimimde edindim.

Aracımdaki bir rulman bileşenini değiştirdiğimde NSK ile yolum kesişti. Uzmanlığımı dünyanın en büyük teknik ürün (rulman ve lineer sistemler) üreticilerinden biri için kullanmama ve deneyimimi daha fazla geliştirmeme olanak sağladığı için NSK’nin benim ideal işverenim olduğunu söylemeliyim.

Farklı sektörleri tanımak özellikle benim için önemli. NSK pek çok farklı alanda ve sektörde aktif ve NSK ürünlerinin bu kadar çeşitli uygulamalarda nasıl kullanıldığını görmek de oldukça ilgi çekici. Teknik destek vererek, ürünlerimizin mümkün olan en iyi şekilde kullanıldığından ve tam potansiyellerine ulaştıklarından emin oluyorum – bana göre bu, becerilerimi geliştirmeye devam etmem için NSK’nin bana verdiği fırsatlar kadar motive edici.

NSK’de açık ve işbirlikçi bir ortam var. Biz, kendimizi bir ekip olarak görüyoruz çünkü tutkulu ve fedakar bir şekilde hep birlikte çalışmak müşterilerimize en iyi hizmeti hızlı ve etkili bir şekilde sunmamızın tek yolu.”

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız