Ara
İletişim

Bertie Amiot

Pozisyon: Depo Müdürü
Ofis: EDC Tilburg, NSK Hollanda


Yüksek performans ve kalite sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi oldukça keyifli buluyorum.

2001 yılında, NSK, Tilburg'da yeni bir dağıtım merkezi açtığında NSK ile çalışmaya başladım. NSK, bana, mesleki becerilerimi geliştirebileceğim ve kariyerimde yükselebileceğim fırsatlarla dolu bir iş teklifinde bulunduğunda, tamamen yeni bir depo ve operasyon işinde görev almayı oldukça zor ama bir o kadar da heyacan verici buldum.

2004 yılından beri Depo Müdürü olarak görev yapmaktayım. Avrupa Endüstriyel İş Birimi' nin ve Avrupa Otomotiv İş Birimi' nin tüm depolama faaliyetlerinden sorumluyum. Bu pozisyona gelmemde ki üç temel şey arasında; deneyimlerim, depo yönetimi konusundaki almış olduğum eğitimler ve son olarak da motivasyon ve yaptığım işe olan bağlılığım sayılabilir.

NSK, bana, kendimi geliştirmem ve kariyerimde daha da üst seviyelere yükselmem için pek çok fırsat sunuyor. Bunları bilerek, kesinlikle gelişmeye ve öğrenmeye devam etmek istiyorum. Ayrıca, bünyesindeki çalışanları son derece profesyonel buluyorum. Hepsi her zaman yardıma hazır ve oldukça anlayışlılar. Yüksek performans ve kalite sunarak müşterilerimizi memnun etmek kadar, sadece Tilburg'da değil, tüm NSK bünyesinde mükemmel bir ekiple çalışmak ve o ekibin bir parçası olmak da keyif verici durum.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.