Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Flavia Nesti

Pozisyon: İş Analisti ve Ulusal Satış Ekibi Lideri
Ofis: İtalya


İşimin en iyi tarafı, hiçbir zaman monoton olmaması.

Küçük bir aile şirketindeki kısa bir deneyimden sonra, mesleğimde bana yeni fırsatlar ve yeni bir kariyer sunacak büyük bir şirkette çalışmak istedim. Ancak, uluslararası bir şirketin bana bunları sunacağını düşündüğümden, 1994 yılında NSK' da çalışmaya başladım.

NSK’ ya katıldığımda, ilk olarak yeni kurulan satış departmanında görev aldım. Bir yandan müşteri hizmetleri ekibinin ve süreçlerinin geliştirilmesiyle ilgilenirken, öte yandan şirketin satış sonuçlarını zamanında ve doğru biçimde sunan bir kontrol ve raporlama sistemini de içeren iş analizinden sorumluydum.

Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra, yazılım uygulamalarında uzman programcı ve bilgisayar analisti olarak lisansımı tamamladım ve dolayısıyla da bu iş için kendimi hazır hissediyordum.

NSK, bana herzaman deneyimlerimi kullanabileceğim yeni sorumluluklar alma fırsatı verildi. Şuan, müşteri ilişkileri ekibinden/ denetiminden, iş analizi, mali kontrol ve raporlama sisteminden sorumlu İş analisti ve ulusal satışlar ekibi koordinatörü olarak görevimi sürdürmekteyim.

Burada çalışmamım benim için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bir yandan servis odaklı, her zaman ihtiyaçlara yanıt verebilecek yeni analiz kriterleri geliştirerek istenilen bilgileri hazırlarken, diğer yandan ulusal satış ekibindeki coşku, motivasyon ve zorluklarla mücadele gücünden faydalanarak liderlik özelliklerimi geliştirebiliyorum.

Dünyada 20.000' den fazla çalışanı olan büyük bir şirket olarak NSK' da, herkesin hak ettiği yere gelebileceğini düşünüyorum.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız