Ara
İLETIŞIM

Kateryna Bayda

Pozisyon: Talep Planlama Müdürü
Konum: Ratingen

"Takım çalışması, hayalleri gerçeğe dönüştürür"

ABonn Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olduktan ve Deutsche Telekom'da staj yaptıktan sonra altı yılı aşkın süredir bünyesinde bulunduğum NSK'da çalışmaya başladım. Bir arkadaşım, Tedarik Zinciri departmanı için yayımlanan bir iş ilanını bana gösterdi. Ben de hemen başvurdum! Hem rüzgar türbinleri için dev rulmanlar hem de elektrikli diş fırçaları için ufacık rulmanlar üreten bu şirketi merak ediyordum. Çalışma ortamı da ilgimi çekmişti: Almanya’da bir Japon şirketi; Avrupa Merkezi İngiltere’de...

Görevim, NSK'deki bütün işletme birimleri için çeşitli öngörülerde bulunmak. Ekibimiz, aynı zamanda şirketin dijitalizasyon seviyesini yükseltmek için de çalışıyor. Patronum, bu sorumluluk gerektiren pozisyonda çalışmamı tavsiye etti ve bana sunulan dış eğitim ve şirket içi rehberlik aracılığıyla bu pozisyon için iyi bir hazırlık süreci geçirdim ve güçlü bir destek aldım.

İşim, hiçbir zaman sıkıcı olmadı. Her gün Güney Afrika, Rusya veya Japonya gibi farklı merkezlerden meslektaşlarım ile çalışıyorum. Bu, sanal ortamda gerçekleşen oldukça başarılı ve kelimenin tam anlamıyla "sınırsız" bir ekip çalışması deneyimi. Zorluklarla birlikte mücadele etmek ve ardından iş birliğinin ürettiği olumlu sonuçları görmek harika bir his.

NSK'yi neden işveren olarak beğeniyorum? Şirket, bana ve iş yeri dışındaki hayatıma saygı duyuyor. Ayrıca, meslektaşlarıma her zaman güvenebiliyor ve her zaman bana yardım edecek ve tavsiyede bulunacak birilerini bulabiliyorum.

Kısa vadeli hedeflerim çok net: Hem bir çalışan hem de bir birey olarak zorluklarla mücadele etmek ve bu zorluklar sayesinde kendimi geliştirmek.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.