Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Marek Bakowski

Pozisyon: Uzman Uygulama Mühendisi
Ofis: NSK Polonya Kielce, Polonya


Bir takımın parçası olduğunuzda; ortak başarı, başarının en ödüllendirici tarafıdır.

"NSK 1998 yılında FLT Iskra Kielce isimli rulman firmasını devralarak Polonya pazarındaki konumunu genişletmeye başlamıştı. Ben, o zamanlar FLT Iskra' da satış mühendisi olarak çalışıyordum. Yıllardır çalıştığım şirketin, daha çok Polonya pazarı için üretim yapan bir şirketten, büyük bir iş gücü ile yurtiçi ve yurtdışında nasıl küresel bir oyuncuya dünüştüğünü izleme olanağı buldum ve en başından beri- neredeyse 13 yıldır- bunun bir parçası olma ayrıcalığını yaşadım.

Kariyer gelişimim çeşitli aşamalardan geçti. İlk önce, genç bir mühendis olarak makina servisi konusunda hizmet verdim. Daha sonra, satış departmanına geçiş yaptım ve şuan uzman uygulama mühendisi olarak görev yapıyorum. Bir tür ‘teknik direktör’ gibi çalışıyorum aslında, başka bir deyişle müşterilere, yetkili bayilere ve NSK içindeki mesai arkadaşlarıma teknik konularda destek veriyorum. Bu benim için aynı zamanda, farklı bir çok insan ile ilgilenmek anlamına geliyor.

Profesyonel gelişimime katkı sağlayan yeni eğitimler alıyor olmak oldukça hoşuma gidiyor. NSK’ ya katıldığım zaman, dış ticaret konusunda aldığım eğitimi tamamlamıştım. Firmada çalıştığım süre içinde, NSK tarafından verilen satış ile ilgili bir çok eğitime de katılma fırsatım oldu. Bütün bunların, yaptığım iş sırasında oldukça faydalı olduğunu gördüm.

NSK içerisinde, güçlü bir ekip ruhunun olması çok güzel. Buna ek olarak, mühendis olmam dolayısıyla rulmanların farkı alanlardaki uygulamalarını görmek ve bunlarla ilgili bilgi edinmekten keyif alıyorum.

Rutin mi? Benim işimde böyle birşey söz konusu değil. Geçirdiğim günler asla birbirinin aynı olmuyor. Her zaman yeni görevler ve aşılması gereken zorlukların olacak olması ve farklı kültürlerden gelen insanlarla tanışma fırsatı işimi oldukça keyifli ve ilginç kılıyor."

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız