Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Markus Ast

Pozisyon: Kıdemli Yazılım Mühendisi
Ofis: Ratingen


İleri görüşlü olun ve büyük resme bakın!

Bochum Üniversitesi Uygulamalı Bilimler bölümünde Mekatronik öğrencisi olarak otomotiv mühendisliği konusunda uzmanlaştım. Ağustos 2009’da Mühendis olarak mezun olduktan sonra, Avrupa Teknoloji Merkezi’nde NSK Europe Ltd. için çalışmaya başladım.

Kısa sürede Mühendislik pozisyonundan Kıdemli Yazılım Mühendisliği pozisyonuna terfi ettim. Hem müşteriler, hem de kendi bölümüm için irtibat noktası oldum; bu da dört yıl içinde Kıdemli Yazılım Mühendisliğine terfi etmemi sağladı.

Şu anda, müşteriler ile Japonya’daki temel geliştirme ekibi arasında bir arayüz görevi görüyorum. Başlangıçta EPS sistemlerinin teşhisinden ve bağlantılarının sağlanmasından sorumluydum; şu andaki görevim EPS yazılım özelliklerinin tasarımını koordine etmek. Gelecekte yazılım geliştirmesine daha fazla zaman ayıracağım.

Günlük işlerim oldukça değişkenlik gösteriyor ve ilginç. Zenginlik kattığını düşündüğüm çok kültürlü, uluslararası bir ortamda çalışıyorum. Üstelik sistemlerimizi yurt dışında test etmekten ve tezlerini yazan öğrencileri desteklemekten çok keyif alıyorum.

Kendi fikirlerimle katkıda bulunabildiğim bir işimin olması benim için çok önemli; NSK bana kişisel gelişimim için pek çok fırsat sunuyor. Mesleki gelişimimi sürdürmemi sağlayan çok sayıda yeni zorlu görev ve seçenek bulunuyor. Personel de muazzam: Avrupa Teknoloji Merkezinde birbirini destekleyen insanların oluşturduğu gerçek bir takım ruhu mevcut.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız