Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Mónica Sánchez Oliver

Pozisyon: Konjüktür Analisti
Ofis: Barselona - İspanya


Kaç yıldır NSK'da çalışıyorsunuz?
NSK-RHP’ ye 1994 yılında satış ve pazarlama iletişimi koordinatörü olarak katıldım. Şirketin iş birimleri olarak yeniden düzenlenmesinden sonra, ünvanım Konjonktür Analisti olarak değişti.

Özgeçmişiniz Nedir?
Pazarlama ve işletme alanında lisans eğitimi; pazarlama alanlarında ve iş kontrolünde 15 yıldan fazla deneyimim var.

NSK' da ki göreviniz nedir?
Bütçe ve MTP tahminini kapsayan Konjonktür Analisti. Satış ve kârı maksimum düzeye çıkarmada yaşanacak herhangi bir sapmayı önlemek için satış ve kâr rakamlarını takip etmek. Hem ana distribütörler hem de doğrudan pazar ile İspanya iletişim planı geliştirerek farklı ve yeni eylemler ile İspanya’da NSK Marka Bilinirliğini geliştirmek için MARCOMS (Pazarlama İletişimi) faaliyetleri.

Bu pozisyona nasıl ulaştınız?
NSK son yıllarda büyüdüğünden, bir ekip içinde çalışarak becerilerimi geliştirebileceğim bazı alanlar ve fırsatlar belirledim.

Neden NSK' yı seçtiniz?
Kişisel ve mesleki becerilerimi, yaratıcılığımı ve bilgimi geliştirebileceğim dünya çapında bir şirkete katılmak istedim.

NSK' yı ilk nerede duydunuz?
NSK ile ilk temasım iş görüşmemde oldu. Daha önce çok uluslu bir başka Japon şirketinde çalıştım, ancak farklı bir sektördeydi.

İşinizin en sevdiğiniz yanı nedir?
NSK’da çalışarak iş hakkında geniş vizyona sahip oldum, ayrıca müşterilerle de yakından çalıştım. NSK hedeflerini gerçekleştirmek için bağımsız çalışmaktan gittikçe daha çok keyif alıyorum.

NSK' da yeni başlayanlara tavsiyeleriniz nelerdir?
Rulman endüstrisinde lider, hizmete odaklı, ekip çalışması yürüten ve mesleki becerilerinizi yüksek seviyeye çıkarma fırsatı sunan bir şirkette iş istiyorsanız, NSK iyi bir fırsattır.

NSK size ne sunuyor?
Topluma karışan, insan kaynaklarına yatırım yapan ve kendi işlerinizi yapma fırsatları sunan çok uluslu bir şirkette kendini güvende hissetmek.

İşinizin en önemli yanı nedir?
Çok fonksiyonlu sorumluluklarım altında en önemli şey, müşteri beklentilerini proaktif olarak karşılamak, iyi önerilerde bulunmaya çalışmak ve doğru kararlar almaktır.

NSK' da çalışan insanları nasıl buluyorsunuz?
Dünya çapında güçlü bir NSK varlığını geliştirmek amacıyla yeni amaçları yerine getirmek için heyecanlanan, müşteri beklentilerinin karşılanmasına odaklanan, ekip halinde çalışan profesyoneller olarak tanımlardım.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız