Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Nurcan Zaimoğlu

Pozisyon: Takım Lideri – Müşteri Hizmetleri
Bölge: İstanbul


Birlikten kuvvet doğar

Bilgisayar programcılığı eğitimi aldıktan sonra, ilk iş yerim olan Carrier Klima’da, ve sonrasında Trane Klima’da 3’er yıl çalıştım. 1999 yılında, yaptığım iş ilgili arayışta olan NSK Türkiye ofisine bir arkadaşım beni tavsiye etmiş. İşimi değiştirmeyi düşünmüyordum aslında ama öncesinde de uluslararası firmalarda çalışmış olmam nedeniyle, çabuk adapte olabileceğim, köklü, dünyaca tanınmış bir firma olması hızlı karar verebilmemde büyük rol oynadı ve Müşteri temsilcisi olarak çalışmaya başladım.

2011 yılından beri ise müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için takım liderligi yapmaktayım. NSK Türkiye’nin bir parçası olmaktan çok mutluyum çünkü tüm çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman ve deneyimli kişilerden oluşuyor ki bu da beraberinde uyum getiriyor.

İşimde en çok, aldığım görevlerimi ve sorumluluklarımı seviyorum. İşimi severek yaptığım için kişisel gelişimimde çok ilerleme kaydettim. Kendime güvenim arttı, insiyatif kullanma ve doğru kararı hızlı alma yönüm gelişti. Diğer taraftan da satışa içeriden destek verebiliyor olmak beni motive ediyor.

NSK’nin bana göre en önemli özelliği güvenilirliği. Çalışan açısından bu çok önemli. NSK ayrıca farkli alanlarda çalışma ve bunun icin gerekiyorsa eğitim imkanı sunuyor. Siz de sadece görev tanımınıza odaklanmayın, bunun yanısıra diğer birimlerin de çalışma sistemi hakkında fikir sahibi olun. Gözlemleyin, deneyimleyin ve resmin bütününde neler olup bittiğini anlayın. Bunu her fırsatta çalışma arkadaşlarıma da öneriyorum.

Yaptığımız işi özetlemek çok kolay değil ama, basitleştirmeye çalışayım. Tedarikçi ve Müşteriden oluşan bir sistem içerisinde çalışıyoruz. Bizim görevimiz her iki tarafı da memnun edecek işler üretmek, kaliteli hizmeti geliştirerek devam ettirmek. NSK zaten teknik olarak kendini kanıtlamış bir marka, bu noktada diğer markalarla aramızdaki farklardan biri olan müşteri memnuniyeti ortaya çıkıyor. Olaylara/taleplere müşteri açısından bakmayı bilmek önemli, biz bunu yapıyoruz ve faydasını görüyoruz.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız