Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Sean Harrington

Pozisyon: Üretim Mühendisi
Ofis: Peterlee, İngiltere


Kalıcı iyileştirmeler hem kendim hem de çalıştığım teknolojiler için gelişme fırsatı sunuyor

"Ben tam bir mühendisim. Mühendislikteki ilk deneyimlerimi üniversitede üretim ve hizmet alanlarında edindim. NSK bünyesinde üretim mühendisi olarak kalifiye eğitim kursunu tamamlamam da atabileceğim en iyi adım oldu. Eğitimim sırasında teknik destek alanında NVQ Seviye 3 derecesi ve makina mühendisliği sertifikası edindim.

Eğitimimi başarıyla tamamlamam üzerine, NSK bünyesine üretim mühendisliğinde iş teklifi aldım. Bu işin bana teklif edilmesinin temel sebebi NSK bünyesine kullanabileceğim bilgi, beceri ve deneyime sahip olmamdı. Buradaki görevim TQM ve TPS sistemlerini kullanarak makinalar ve tesislerinin kullanılabilirliğini arttırmak. Tüm ekipmanların uygun şartnamelere göre ürün imalatı için idare edilmesi ve en uygun hale getirilmesi gerekiyor.

Bence NSK gerçekten ilginç bir işveren. Her şeyden öte, ürünlerinin en yüksek kalite standartlarına ulaşmasını hedefleyen küresel ölçekli bir mühendislik şirketi. Şirket bana gelecek için en iyi olanaklarını sunuyor, çünkü bir mühendis olarak süreçler ve ürünlerin sürekli olarak geliştirilmesiyle ilgileniyorum. Belirlenen hedeflere ulaşmak için çaba göstermek benim de hoşuma gidiyor.

Mesleğe yeni başlayacak arkadaşlarım için hangi tavsiyelerde bulunabilirim? Olumlu düşünün, sonuçlara odaklanın ve kilit pozisyonlardaki personelden değerli bilgiler edinmeye çalışın. NSK’da – hem pratik hem teorik açıdan - herkese bilgilerini geliştirme fırsatı tanınıyor.

NSK bünyesindeki çalışanların gerçekten güçlü bir müşteri odaklı yaklaşımı var. Yalnızca kısa süreli düşünmüyorlar - yeni fırsatlar ve şanslardan en iyisini elde etmeye yönelik çalışıyorlar. Burada herkes gerçekten yardımsever ve ihtiyacınız olan desteği size sunuyor".

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız