Ara
İLETIŞIM

Silvia Cozzi

Position: Pazarlama İletişimi ve Satış Yöneticisi
Ofis: NSK Miland, Italya


NSK’de çalışmak bana kişisel tatmine ulaşma fırsatı sağlıyor.

NSK’ye katılmadan önce -çok da uzun bir zaman önce değil- akademik kariyer yapmaya başlamıştım. Bu da bana ekonomik meseleleri inceleme ve çeşitli Avrupa projelerinde görev alma fırsatı verdi. Bir akademik dereceyi tamamladıktan sonra ekonomik politika bölümünde doktoraya başladım. Ardından çok sayıda şirkette çeşitli satış görevlerinde çalıştım. 2011 yılında NSK’nin parçası olma fırsatı verildiğinde tereddüt etmedim çünkü her zaman tanınmış, güçlü, çok uluslu bir şirkette çalışmak istemişimdir. Sahip olduğum deneyim heyecan verici zorlukların üstesinden gelmemde bana yardımcı oluyor.

NSK’da ilk işe başladığımda müşteri hizmetlerinden sorumluydum ama birkaç ay sonra Avrupa pazarlama ekibine katıldım. Şimdi tamamen birbirinden farklı iki alandan sorumluyum. İlk olarak, Pazarlama İletişimlerini yönetiyorum. Bu da marka farkındalığını ve kurumsal kimliği güçlendiren etkinliklerin organize edilmesi ve örneğin ticaret fuarlarına katılan personelin koordine edilmesini içeriyor. Aynı zamanda satış yöneticisi olarak sürekli müşterilerle yakın iletişim içerisindeyim. İşin zorluğu her iki rolü de başarılı bir şekilde yönetmekte yatıyor.

NSK, bunu pek çok şekilde yapmama yardımcı oluyor. Her gün, becerilerimi kullanma ve iyileştirme fırsatı elde ediyorum. NSK, sorumluluklarımı yerine getirmem için bana yol göstermenin yanı sıra işimi kendi başıma organize etme ve planlarımı faaliyete geçirme özgürlüğü veriyor. Üstelik iş arkadaşlarım herkesin birbirine yardımcı olduğu ve birbirini motive ettiği bir aile gibi. Her sabah, iş günümü onlarla geçirmek için sabırsızlanıyorum.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.