Ara
İLETIŞIM

Stephen Wood

Pozisyon: Orta Doğu Satış ve Mühendislik Müdürü
Tesis: Dubai


Gelişmeyi sürdürmek için her daim eleştirel kalmak zorundayız.

2004 yılında Loughborough Üniversitesi havacılık mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, ilk olarak o sıralarda NSK’nin müşterisi olan KSB Group’ta satış ve sözleşme mühendisi olarak çalışmaya başladım. Bu sayede NSK’nin uluslararası alandaki saygınlığı hakkında bilgi sahibi oldum. Yedi yıl önce NSK’ye katıldım, Birleşik Krallık’ta uygulama mühendisi olarak çalıştım. Bu iş beni hemen cezbetti çünkü bana müşterilerle yakın ilişki kurma imkanıyla beraber heyecan verici zorlu görevler sundu ve var olan deneyimimi ve bilgi birikimimi zenginleştirmem için harika bir fırsat oldu.

NSK beş yıl önce satış departmanını Orta Doğu’da genişletmeye başladığında ekibe satış mühendisi olarak katıldım. Tüm bölgeye teknik destek sağlamaktan ve İsrail ve Ürdün’deki satış faaliyetlerinden sorumluydum. Bu nedenle Dubai’ye taşındım ve 2012 yılının sonundan beri yeni görevim olan Orta Doğu Satış ve Mühendislik Müdürlüğünü sürdürüyorum. Teknik destek ekibinin başındayım, iş geliştirmeden sorumluyum ve aynı zamanda bölgede NSK markasının tanıtımını yapıyorum.

İşimle ilgili özellikle sevdiğim şey, hem kültürel açıdan hem de iş dünyası açısından çok sayıda yeni ülkeyi ve insanı tanıma fırsatına sahip olmam. Bu kadar geniş çeşitlilikte sorumluluğa sahipken sıkılmaya yer yok! Ayrıca yeni müşterilerle irtibat kurmaktan ve aynı zamanda teknik ve ticari becerilerimi kullanmaktan keyif alıyorum. Müşteriler son derece önemli: onlar olmasaydı NSK var olmazdı.

Personelin yeni üyelerine vermek istediğim küçük bir tavsiye var; o da dilimizdeki en tehlikeli cümlenin “Biz bunu hep böyle yaptık” olduğu. Her daim eleştirel kalmak ve mevcut durumu sorgulamak zorundayız; gelişmeyi sürdürmemizin tek yolu bu.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.