Ara
CONTACT US

Vadim Morogov

Pozisyon: İş Geliştirme Müdürü Rusya ve CIS
Ofis: St. Petersburg, Rusya


Kaç Yıldır NSK’da Çalışıyorsunuz?
NSK’ya Temmuz 2008 tarihinde geçtim. Önce Kuzey-Batı Rusya Bölgesi’nin Satış Müdür olarak göreve başladım ve 2009 Şubat ayından beri Rusya Bölge Satış Müdürü görevini yürütüyorum.

Özgeçmişiniz Nedir?
15 yıllık endüstriyel donanım ve ekipman satış deneyimine sahip bir makina mühendisiyim.

NSK’daki Göreviniz Nedir?
Rusya çapındaki tüm NSK operasyonlarıya ilgilenmekteyim ve NSK bayilerinin performansından sorumluyum.

Bu Pozisyona Nasıl Ulaştınız?
Rusya ve komşu ülkeleri dahilindeki yatırım ürünleri satışı konusundaki sahip olduğum deneyimim NSK’nın yeni pazarlar geliştirme planları ile mükemmel bir şekilde uyuşuyordu.

Neden NSK’yı Seçtiniz?
En yüksek kaliteye sahip küresel bir üreticide son derece iddialı ve büyüleyici bir fırsat gördüm. NSK’ya katılmaktan çok mutlu oldum.

NSK’yı İlk Nerede Duydunuz?
NSK ile bahçemde eski bir su pompasını onarırken tanıştım diyebilirim. NSK ürünleri çoğu insanın düşündüğünden çok daha yakınımızda. Bu ürünler otomobilinizde, elektrikli süpürgenizde veya çamaşır makinanınzda bulunuyor olabilir.

İşinizin En Sevdiğiniz Yanı Nedir?
Aslında tam olarak yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Yani yeni iş olanakları geliştirmek, yeni insanlarla karşılaşmak, müşterilere yeni teknik çözümler sağlamak beni keyiflendiriyor.

NSK’da Yeni Başlayanlara Tavsiyeleriniz Nelerdir?
İşinizin, hobileriniz ve ilgi alanlarınızdan biri olmasını sağlayın. Sorular sorun. İnsanlarla konuşun. Bu şekilde sürekli olarak bir dolu ilginç şey öğreneceksiniz.

NSK Size Ne Sunuyor?
Çeşitli endüstri dallarında çalışma ve dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla tanışma olanağı, yönetim becerilerini geliştirmek için mükemmel fırsatlar, karar almada bağımsızlık ve fazlası.

İşinizin En Önemli Yanı Nedir?
İşimdeki en önemli unsur müşterilere yüksek kalitede ürünler sağlamaktır. Bunların ne olduğu pek fark etmiyor; eğitim, pazarlama desteği, teknik rapor, iş çözümü veya rulmanlar olabilir.

NSK’da Çalışan İnsanları Nasıl Buluyorsunuz?
Son derece arkadaş canlısı insanlar ve daima yardıma hazırlar. Çoğu çalışan mezuniyetlerinden beri NSK bünyesinde çalışmakta. NSK’nın çalışanları şirkete ve markaya son derece bağlı olarak değerlendirilebilir. Böylece takım çalışması daha kolay hayata geçirilebiliyor.

“Hiz, Hizmet, Tutku Ve Ekip Çalışması” NSK Değerlerini Açıklayabilir misiniz?
Bu değerler günlük operasyonlar açısından birbirleriyle son derece yakından ilişkilidir. İyi hizmet ayrıca çabuk ve hızlı sağlanmalıdır, tutku bir itici güç görevi görür ve takım çalışması da performansın artırılmasını ve bunun yanında eğlenilmesine yardımcı olur.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.