Ara
İLETIŞIM

NSK Üyelikleri ve Üyeliğe Kabul

NSK, birçok sanayi ve ticaret kurumlarının değerli bir üyesidir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki linklere tıklayınız.

BRBMA - Ball & Roller Bearing Manufacturers Association

BRBMA, bilyalı ve makaralı rulman üretimicilerine yardımcı olan,üyelerin toplu çıkarlarını koruyan ve temsil eden , uluslararası düzeyde teknik işbirliğini kolaylaştıran ve teşvik eden bir dernektir. Dernek; İngiltere Hükümeti, Avrupa Komisyonu veya diğer Organlarla birlikte Birleşik Krallık bilyalı ve makaralı rulman üretimi Sanayini temsil etmektedir.

BRBMA

BWE - Bundesverband WindEnergie e.V.

20.000 üyesi ile, Alman Rüzgar Enerjisi Birliği BWE yenilenebilir enerji sektöründe dünyanın en büyük derneklerinden biridir. Avrupa ve dünya çapında rüzgar enerjisi geliştirme konusunda, Avrupa Rüzgar Enerjisi Birliği (EWEA), Küresel Rüzgar Enerjisi Konseyi (GWEC) ve Dünya Rüzgar Enerjisi Birliği (WWEA) gibi uluslararası dernekler ile çalışmaları vardır.

BWE

EPTDA - European Power Transmission Distributors Association

EPTDA endüstriyel güç aktarımı / hareket kontrolü dağıtım kanalı alanında önde gelen bir kuruluştur. EPTDA kendini, gelişen dağılımı ve değişen pazarlama ortamında, başarılı, kârlı ve rekabetçi olabilmek için üye güçlendirmeye adamıştır.

EPTDA

GVA - Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.

GVA, Almanya'da faaaliyet gösteren yaklaşık 2.000 adet otomotiv yedek parça perakendecisinin çıkarlarını temsil eden,bağımsız otomotiv yedek parça distribütör derneğidir. GVA, şu anda 1.000'den fazla iş alanında aktif 130 ticaret şirketi ile birlikte, 125 adet otomotiv parçası üreticisini bir araya getirmiştir.. Dernek, çalışmalarn korunması ve bağımsız onarım pazarının genişlemesi üzerine odaklanmıştır.

GVA

TecAlliance

TecAlliance (TecDoc, TecCom ve TecRMI) üretici veya ürün gruplarının bağımsız taşıt tanımlamasında Avrupa lider sistemidir. Yedek parçaları üreticilerinden ilgili verileri toplar ve standart bir formda parça satıcıları ve servisler için bu kullanılabilir hale getirir. Veri havuzu, 400'den fazla marka kapsayan, önde gelen üreticilerinden topladığı yedek parça bilgilerini, TecDoc tarafından sağlanan araç açıklamalarına bağlar.

TecAlliance

WBA - World Bearing Association

WBA, kar amacı gütmeyen ve tüzel kişiliği olmayan sanayi dernektir. Amerikan Rulman Üreticileri Birliği (ABMA), Avrupa Rulman Sanayicileri Federasyonu Birlikleri (FEBMA) ve Endüstriyel Derneği Rulman Japonya (JBIA) tarafından 2006 yılında kuruldu. WBA,açık ekonomik ilişkiler, sürdürülebilir kalkınma ve şirketlerin hukuki haklarının korunması gibi dünya rulman endüstrisinin çıkarlarını teşvik etmektedir.

WBA

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.