Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

NSK Üyelikleri ve Üyeliğe Kabul

NSK, birçok sanayi ve ticaret kurumlarının değerli bir üyesidir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki linklere tıklayınız.

Forschungsvereinigung Antriebstechnik e. V. (FVA)

FVA tahrik teknolojilerini geliştirmek üzere kuruldu.
Bunu FVA topluluğunda bilgi ve deneyimleri aktarma, araştırma girişimlerinin tanımlanmasına yardımcı olma, en güncel bulguları paylaşma, genç mühendislerin eğitimini teşvik etme ve özel olarak düzenlenmiş devamlı eğitim sağlama ile Ar-Ge maliyetlerini azaltma gibi çalışmalarla sağlar.

FVA tahrik teknolojisi alanında dünyanın en büyük ve en başarılı araştırma ve yenilik ağıdır. Bugüne kadar yaklaşık 200 şirket ve 100 araştırma enstitüsü ile ortaklaşa 2.000'den fazla proje gerçekleştirilmiştir.

https://fva-net.de/

Stifterverband 

Stifterverband eğitim, bilim ve inovasyon alanlarında danışmanlık, ağ oluşturma ve tanıtım hizmetleri sağlayan şirketlerin ve vakıfların ortak girişimidir.

1920'den bu yana Alman şirketlerinin sürdürülebilir ve yaşanabilir bir toplumu teşvik etme konusundaki ortak sorumluluğunun hayata geçirilmesiyle gerçekleştirilir.

DAX şirketleri, orta ölçekli işletmeler, kurumsal dernekler, hayırseverler ve özel vatandaşlar olmak üzere iş dünyasından, akademik ve politik dünyalardan ve genel olarak sivil toplumdan toplam yaklaşık 3.000 üye eğitim kurumlarına bağışta bulunmak, bilgi oluşturmak ve inovasyon sağlamak için Stifterverband'da birleşti.

Stifterverband üyeliğimiz ile teknoloji keşif faaliyetlerimiz inovasyon girişimlerinden faydalanacak ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan eğitim uygulamalarına katkıda bulunacağız.

Stifterverband 

BRBMA - Ball & Roller Bearing Manufacturers Association

BRBMA, bilyalı ve makaralı rulman üretimicilerine yardımcı olan,üyelerin toplu çıkarlarını koruyan ve temsil eden , uluslararası düzeyde teknik işbirliğini kolaylaştıran ve teşvik eden bir dernektir. Dernek; İngiltere Hükümeti, Avrupa Komisyonu veya diğer Organlarla birlikte Birleşik Krallık bilyalı ve makaralı rulman üretimi Sanayini temsil etmektedir.

BRBMA

BWE - Bundesverband WindEnergie e.V.

20.000 üyesi ile, Alman Rüzgar Enerjisi Birliği BWE yenilenebilir enerji sektöründe dünyanın en büyük derneklerinden biridir. Avrupa ve dünya çapında rüzgar enerjisi geliştirme konusunda, Avrupa Rüzgar Enerjisi Birliği (EWEA), Küresel Rüzgar Enerjisi Konseyi (GWEC) ve Dünya Rüzgar Enerjisi Birliği (WWEA) gibi uluslararası dernekler ile çalışmaları vardır.

BWE

EPTDA - European Power Transmission Distributors Association

EPTDA endüstriyel güç aktarımı / hareket kontrolü dağıtım kanalı alanında önde gelen bir kuruluştur. EPTDA kendini, gelişen dağılımı ve değişen pazarlama ortamında, başarılı, kârlı ve rekabetçi olabilmek için üye güçlendirmeye adamıştır.

EPTDA

GVA - Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.

GVA, Almanya'da faaaliyet gösteren yaklaşık 2.000 adet otomotiv yedek parça perakendecisinin çıkarlarını temsil eden,bağımsız otomotiv yedek parça distribütör derneğidir. GVA, şu anda 1.000'den fazla iş alanında aktif 130 ticaret şirketi ile birlikte, 125 adet otomotiv parçası üreticisini bir araya getirmiştir.. Dernek, çalışmalarn korunması ve bağımsız onarım pazarının genişlemesi üzerine odaklanmıştır.

GVA

TecAlliance

TecAlliance (TecDoc, TecCom ve TecRMI) üretici veya ürün gruplarının bağımsız taşıt tanımlamasında Avrupa lider sistemidir. Yedek parçaları üreticilerinden ilgili verileri toplar ve standart bir formda parça satıcıları ve servisler için bu kullanılabilir hale getirir. Veri havuzu, 400'den fazla marka kapsayan, önde gelen üreticilerinden topladığı yedek parça bilgilerini, TecDoc tarafından sağlanan araç açıklamalarına bağlar.

TecAlliance

WBA - World Bearing Association

WBA, kar amacı gütmeyen ve tüzel kişiliği olmayan sanayi dernektir. Amerikan Rulman Üreticileri Birliği (ABMA), Avrupa Rulman Sanayicileri Federasyonu Birlikleri (FEBMA) ve Endüstriyel Derneği Rulman Japonya (JBIA) tarafından 2006 yılında kuruldu. WBA,açık ekonomik ilişkiler, sürdürülebilir kalkınma ve şirketlerin hukuki haklarının korunması gibi dünya rulman endüstrisinin çıkarlarını teşvik etmektedir.

WBA

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız