Ara
CONTACT US

Sonuçlar:

458 sonuçlar

NSK TL rulmanları, kağıt üretim makinelerinin hizmet ömrünü iki katına çıkarıyor

(2020-07-12)
Kağıt üretim endüstrisinde, makine üreticilerinin ve kağıt fabrikalarının, makinelerin ömrünü ve çalışma sürelerini en üst düzeye çıkarma isteği, TL teknolojisine sahip NSK oynak makaralı rulmanlara olan talebi artırdı.

NSK, COVID-19 faaliyetlerinde kullanılmak üzere açık fikri mülkiyet erişimi sözü verdi

(2020-06-01)
NRulman, lineer hareket teknolojileri ve direksiyon sistemleri sektöründe dünyanın önde gelen üreticilerinden olan NSK, yeni 'COVID-19 Deklarasyonu' na imza atarak 2019 koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılımına hızla son vermeyi hedefleyen küresel çabaya olan bağlılığını göstermiştir.

NSK Akademi'ye yiyecek ve içecek endüstrisindeki uygulamalar için eğitim modülü eklendi

(2020-05-24)
Çok tutulan ve giderek büyüyen NSK akademideki - www.nskacademy.com ders portföyüne yeni bir eğitim modülü eklendi.

NSK rulmanları, meşrubat fabrikasında yılda 10.874€ tasarruf sağlıyor

(2020-04-20)
İngiltere’nin önde gelen meşrubat üreticilerinden biri, otomatik şişe kaplama makinesinde beklenmeyen rulman arızaları yaşıyordu. Şirket bu sorununu NSK'nin temassız, kapaklı ve yağlama gerektirmeyen sabit bilyalı rulmanlarını kullanarak çözdü.

NSK'nın doğrudan tahrikli tekerlekli ünitesi sayesinde artık sessiz ortamlar için mobil robotları kullanabiliriz.

(2020-04-06)
NSK, otonom veya yardımcı robotlarına hareketlilik katma arayışındaki OEM'lere (Orijinal Ekipman Üreticisi) yönelik olarak yenilikçi ve doğrudan tahrikli tekerlek ünitesi geliştirdi.

COVID-19 – Müşterilerimiz, partnerlerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için güncel bilgilendirme

(2020-03-31)
COVID-19 – Müşterilerimiz, partnerlerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için güncel bilgilendirme - Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin sağlığını korumak için aldığımız önlemlere ek olarak, NSK Avrupa işlerin kesintisiz olarak devamını sağlamak üzere ilave tedbirler ...

NSK, TCFD (İklimle Bağlantılı Finansal Beyan Görev Gücü) raporundaki önerileri uygun buldu

(2020-03-23)
Dünyanın önde gelen rulman, lineer hareket teknolojisi ve direksiyon sistemleri üreticilerinden biri olan NSK, İklimle Bağlantılı Finansal Beyan Görev Gücü'nün (TCFD) nihai raporunda yapılan önerileri onaylamıştır.

COVID-19 – Müşterilerimiz, partnerlerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için Bilgilendirme

(2020-03-20)
COVID-19 – Müşterilerimiz, partnerlerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için Bilgilendirme - Global COVID-19 koşullarını yaşanırken, NSK Avrupa, müşterilerimiz için iş ve tedarik devamlılığını sağlamak üzere yoğun bir şekilde çalışırken en büyük önceliği çalışanlarına, müşterilerine ve ...

Titreşimli elekler için online eğitim modülü şimdi NSK akademide

(2020-03-09)
Popülerliği giderek artan NSK akademi online platformuna yeni bir eğitim modülü yüklendi. Titreşimli eleklere odaklanan en son modül; madencilik, taş ocakçılığı ve inşaat gibi zorlu çalışma koşullarına dayanacak rulmanların seçiminden sorumlu olan herkesi ilgilendirmektedir.

NSK rulmanları ve eğitimi, ağaç işleme makinesi üreticisinin tasarruf etmesine yardımcı oluyor

(2020-03-02)
NSK rulmanları ve eğitimi, ağaç işleme makinesi üreticisinin tasarruf etmesine yardımcı oluyor - Uluslararası bir ağaç işleme makinesi imalatçısı, tabla kılavuz makaralarının sürekli olarak arızalanması konusunda sıkıntı yaşadıktan sonra, sorunu çözmek için NSK'nın uzmanlığına ve AIP Katma Değer ...

NSK yağlama üniteleri, kiremit üretim tesislerinde tasarruf sağlıyor

(2020-02-14)
NSK yağlama üniteleri, kiremit üretim tesislerinde tasarruf sağlıyor - Seramik kiremit üreticisi, taşıma makinelerinde NSK K1 yağlama ünitelerine geçerek bir yılda 4.950 Euro tasarruf ediyor.

Ağaç işleme tesisindeki şok yüklerine ve titreşime dayanıklı NSK rulmanları

(2020-02-03)
Ağaç işleme tesisindeki şok yüklerine ve titreşime dayanıklı NSK rulmanları - Bir MDF pano imalatçısı taşlama tezgahındaki iş merdanesinde özel NSK oynak makaralı rulmanlarını kullanmaya başlamasıyla, kullanmakta olduğu rulmanların 2-3 aylık ömrünü bir yıldan fazlaya uzatarak duruş sürelerinden ve ...

NSK vidalı milleri Monozukuri Ödülü'ne layık görüldü

(2020-01-20)
NSK vidalı milleri Monozukuri Ödülü'ne layık görüldü - NSK, DIN standartlarındaki vidalı milleri için 2019 yılı Modern Monozukuri Yedek Parça Ödülleri'nde 'Teşvik Ödülü'ne layık görüldü.

AIP: Gelişim karşılığını veriyor

(2020-01-15)
AIP: Gelişim karşılığını veriyor - Dört bölümden oluşan seride, NSK Global AIP Direktörü olan Andrew 'Andy' Bairsto'ya şirketin AIP Katma Değer Programı ve bu programın müşterilere, distribütörlere ve çevreye sunduğu avantajlar soruldu.

Latest NSK bearings suit lean lubrication conditions in EVs

(2020-01-13)
Latest NSK bearings suit lean lubrication conditions in EVs - NSK has developed a new tapered roller bearing for use in electric vehicles (including hybrid, fuel cell and battery electric variants) that offers long life even under severely lean lubrication conditions.

NSK in-wheel motor charges wirelessly while in motion

(2019-12-18)
NSK in-wheel motor charges wirelessly while in motion - NSK has developed the third generation of its in-wheel motor, the world’s first design of its type to feature a complete package comprising motor, inverter and wireless charging unit.

Tavlama hatları için üretilen NSK rulmanları çelik endüstrisinde 372,555 €'luk tasarruf sağlıyor

(2019-12-15)
NSK'nın dünya çapındaki çelik endüstrisinde karşılaşılan sorunları çözme konusundaki uzmanlığı, arızalanmış rulmanlar sebebiyle meydana gelen planlanmamış duruş süresini ortadan kaldırarak sürekli tavlama hatlarında yılda 372,555 € tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır.

New NSK bearings for electric vehicle transmissions aid efficiency and reliability

(2019-12-13)
New NSK bearings for electric vehicle transmissions aid efficiency and reliability - NSK has unveiled its new LCube II series of tapered roller bearings for use in electric vehicle (EV) transmission systems.

MCA, Benelüks'te NSK lineer hareket ürünlerinin yetkili distribütörü oldu

(2019-12-03)
Geçtiğimiz 45 sene içinde dünyanın en büyük lineer hareket ve rulman teknolojileri üreticilerinden biri olan NSK, Benelüks pazarında başarıyla hizmet vermektedir.

Lineer kızak operasyonunu destekleyen NSK K1-L yağlama ünitesi

(2019-12-01)
Uzun süreli, bakım gerektirmeyen operasyonlar sağlamak isteyen lineer kızak kullanıcıları için, NSK yeni geliştirdiği K1-L yağlama ünitesini sunuyor.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.