Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

418 sonuçlar

Dr. Ulrich Nass, NSK Europe Ltd.'nin yeni CEO’su oldu.

(2019-10-16)
NSK Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu, Dr. Ulrich Nass'ın NSK Europe Ltd. Şirketi'ne CEO olarak atandığını duyurdu. Ataması 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi. Dr. Nass, aynı tarihte NSK Ltd. Şirketi Başkan Yardımcılığı görevine de atandı.

NSK, Agritechnica 2019'da yeni yataklı rulman ünitelerini ve özel yapım rulmanları sergileyecek

(2019-10-15)
NSK, Agritechnica 2019'da (10-16 Kasım, Hanover, Almanya) tarım makinelerinde kullanılmak üzere özel geliştirilen rulman serilerini tanıtacak.

NSK makaralı lineer kızakları gelişmiş keçeleri ile en zor şartlarda bile yüksek performans sunar

(2019-10-07)
NSK makaralı lineer kızakları gelişmiş keçeleri ile en zor şartlarda bile yüksek performans sunar. NSK son EMO 2019 fuarını, gelişmiş sızdırmazlık teknolojili, optimize edilmiş RA serisi devridaimmakaralı yatak kızaklarını tanıtmak için kullandı.

New NSK bearings for rolling mills offer long service life

(2019-10-02)
New NSK bearings for rolling mills offer long service life - NSK has developed its latest four-row tapered roller bearings for rolling mills to offer a number of class-leading performance and environmental benefits.

DELBA Electrical, NSK Onaylı Atölye statüsünü kazanan ilk şirkettir

(2019-10-01)
Yeni oluşturulan bu NSK Onaylı Atölye statüsünü tüm dünyada kazanan ilk şirket, Güney Afrika menşeli, önde gelen motor ve jeneratör rektifiye ve onarım şirketi olan DELBA Electrical'dır.

NSK'dan yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarına uygun yeni Robust fener mili rulmanları

(2019-09-22)
NSK'dan yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarına uygun yeni Robust fener mili rulmanları NSK, yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarının fener mili tahriğinde kullanılacak yeni Robustride silindirik makaralı rulmanlarını EMO 2019 fuarında sergiledi.

NSK'nın hassas vidalı milleri daha uzun kullanım ömrü sunar

(2019-09-15)
NSK'nın hassas vidalı milleri daha uzun kullanım ömrü sunar NSK tarafından EMO 2019'da sunulan birçok yeniliğin arasında, yüksek yüklere maruz kaldığında yaklaşık üç kat daha uzun kullanım ömrü olan yeni bir vidalı mil serisi de bulunmaktadır.

Değiştirilebilir somun-mil kombinasyonlarına sahip vidalı miller

(2019-09-04)
Değiştirilebilir somun-mil kombinasyonlarına sahip vidalı miller NSK, EMO 2019'da somun ve milin serbest bir şekilde kombine edilebildiği yeni bir vidalı mil serisini tanıtacak.

Elektrikli motorlar için kullanılan yeni NSK sabit bilyalı rulmanlar, enerji verimliliğini arttırıyor

(2019-08-21)
Elektrikli motorlar için kullanılan yeni NSK sabit bilyalı rulmanlar, enerji verimliliğini arttırıyor Elektrikli tahrik düzeneğindeki düşük enerji tüketimi pek çok endüstriyel uygulamada önemli bir hedeftir ve rulmanlar bunun gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

NSK Click!Speedy ile kolay ve hızlı lineer kılavuz tasarımı

(2019-08-05)
NSK Click!Speedy ile kolay ve hızlı lineer kılavuz tasarımı Artık makina üreticileri nerede olurlarsa olsunlar, özel lineer kılavuzlar oluşturmak için hızlı ve kullanımı kolay pratik bir çevrimiçi araca NSK'dan erişebilir.

Coroll becomes NSK’s first Certified AIP Partner in Czech Republic

(2019-07-30)
NSK has named its latest Certified AIP Partner, Coroll s.r.o., which becomes the first authorised distributor in the Czech Republic to receive the accolade.

NSK, EMO 2019'da vidalı milleri, rulmanları ve lineer kılavuzları tanıtacak

(2019-07-14)
NSK’nın bu yılki EMO Hannover 2019 fuarında yer alan kapsamlı portföyündeki sergiler arasında, aralarında piyasaya yeni sunulmuş DIN standartlarında üretilen bir dizi vidalı milin ve yeni seri uzun ömürlü hassas vidalı millerin de bulunduğu, takım tezgahları için kayda değer ürünler yer alacak.

Çin'de gerçekleştirilen baskınların devamı, daha fazla sayıda taklit NSK ticaretini ortaya çıkardı

(2019-07-04)
Çin'de gerçekleştirilen baskınların devamı, daha fazla sayıda taklit NSK ticaretini ortaya çıkardı Çin'in Hebei Bölgesi'nde ele geçirilen 23.000 adet sahte NSK paket ve etiketinden sonra yapılan baskında daha fazla sayıda sahte NSK ürünü bulundu.

NSK Türkiye, çelik sektöründeki müşterileri için eğitim günleri düzenliyor

(2019-06-26)
NSK Türkiye, üç farklı çelik üretim tesisinde eğitim günleri düzenleyerek çelik endüstrisindeki müşterilerine değer katıyor.

NSK catalogue outlines high-speed DIN-standard ball screws for machine tools

(2019-06-21)
NSK has released a new catalogue explaining the capabilities, attributes and specifications of the company’s latest generation DIN-standard ball screws for machine tools. Design engineers can simply download the catalogue from www.nsk-literature.com.

Volkswagen and NSK sign EPS cooperation agreement

(2019-06-14)
On 7 June 2019, NSK and Volkswagen announced a formal cooperation agreement between the steering divisions of the two companies with the aim of further enhancing steering system innovation. Both companies have agreed on comprehensive cooperation in development activities.

Daha büyük toz presleri için servo-elektrik tahriklerde kullanılan NSK vidalı miller

(2019-06-07)
Daha büyük toz presleri için servo-elektrik tahriklerde kullanılan NSK vidalı miller

NSK, Uluslararası VDI Kongresi Dritev - Araçlar İçin Güç Aktarımı'nda yenilikler sunacak

(2019-05-29)
NSK, Uluslararası VDI Kongresi 'Dritev - Araçlar İçin Güç Aktarımı'nda yenilikler sunacak'

NSK Molded-Oil rulmanları gıda sektöründe konveyör uygulamalarının servis ömrünü uzatmaktadır

(2019-05-10)
NSK Molded-Oil rulmanları gıda sektöründe konveyör uygulamalarının servis ömrünü uzatmaktadır

Automationware büyük NSK HTF Vidalı Millerden yararlanıyor

(2019-04-29)
NSK | Automationware büyük NSK HTF Vidalı Millerden yararlanıyor

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.