Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

428 sonuçlar

Tavlama hatları için üretilen NSK rulmanları çelik endüstrisinde 372,555 €'luk tasarruf sağlıyor

(2019-12-15)
NSK'nın dünya çapındaki çelik endüstrisinde karşılaşılan sorunları çözme konusundaki uzmanlığı, arızalanmış rulmanlar sebebiyle meydana gelen planlanmamış duruş süresini ortadan kaldırarak sürekli tavlama hatlarında yılda 372,555 € tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır.

MCA, Benelüks'te NSK lineer hareket ürünlerinin yetkili distribütörü oldu

(2019-12-03)
Geçtiğimiz 45 sene içinde dünyanın en büyük lineer hareket ve rulman teknolojileri üreticilerinden biri olan NSK, Benelüks pazarında başarıyla hizmet vermektedir.

Lineer kızak operasyonunu destekleyen NSK K1-L yağlama ünitesi

(2019-12-01)
Uzun süreli, bakım gerektirmeyen operasyonlar sağlamak isteyen lineer kızak kullanıcıları için, NSK yeni geliştirdiği K1-L yağlama ünitesini sunuyor.

NSK K1 yağlama üniteleri bir tahıllı gevrek fabrikasındaki sorunları çözüyor

(2019-11-21)
K1 yağlama üniteli NSK lineer kılavuzlarının kullanılması, bir tahıllı gevrek üreticisinin paketleme makinelerindeki kirlenme sorununu aşmasına yardımcı olmuştur. Böylece şirket yılda yaklaşık 65.000 avro tasarruf etmiştir.

NSK vidalı millerin elektrikli abkant presler için ideal olduğu kanıtlandı

(2019-11-14)
Gelişmiş HTF (High Tough) serisinden NTF vidalı miller, abkant pres üreticilerinin geleneksel hidrolik tahrikten pek çok önemli fayda sunan elektrikli tahrik sistemlerine geçmesine yardımcı oluyor.

Rubix Haarlem NSK Onaylı AIP Şubesi oluyor

(2019-11-04)
Rubix Haarlem NSK Onaylı AIP Şubesi oluyor

NSK sahtecilikle mücadelesine yeni bir uygulamayla devam ediyor

(2019-11-03)
NSK, devam eden sahte rulman sorunuyla mücadeleye yardımcı olmak için WBA (Dünya Rulman Birliği) ile işbirliği içinde yeni bir uygulama geliştirdi.

NSK, 2019 Avrupa Distribütör Kongresi'ni başarılı şekilde gerçekleştirdi

(2019-10-29)
NSK, Hırvatistan'ın güzel ve tarihi kenti Dubrovnik'te 2019 Avrupa Distribütör Kongresi'ne ev sahipliği yaptı. Tüm EMEA bölgesindeki dağıtım ortaklarından 100'ün üzerinde delege, bilgi ve iş ağı paylaşımı için 3 günlük etkinliğe katıldı.

Dr. Ulrich Nass, NSK Europe Ltd.'nin yeni CEO’su oldu.

(2019-10-17)
NSK Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu, Dr. Ulrich Nass'ın NSK Europe Ltd. Şirketi'ne CEO olarak atandığını duyurdu. Ataması 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi. Dr. Nass, aynı tarihte NSK Ltd. Şirketi Başkan Yardımcılığı görevine de atandı.

NSK, Agritechnica 2019'da yeni yataklı rulman ünitelerini ve özel yapım rulmanları sergileyecek

(2019-10-15)
NSK, Agritechnica 2019'da (10-16 Kasım, Hanover, Almanya) tarım makinelerinde kullanılmak üzere özel geliştirilen rulman serilerini tanıtacak.

NSK makaralı lineer kızakları gelişmiş keçeleri ile en zor şartlarda bile yüksek performans sunar

(2019-10-07)
NSK makaralı lineer kızakları gelişmiş keçeleri ile en zor şartlarda bile yüksek performans sunar. NSK son EMO 2019 fuarını, gelişmiş sızdırmazlık teknolojili, optimize edilmiş RA serisi devridaimmakaralı yatak kızaklarını tanıtmak için kullandı.

New NSK bearings for rolling mills offer long service life

(2019-10-02)
New NSK bearings for rolling mills offer long service life - NSK has developed its latest four-row tapered roller bearings for rolling mills to offer a number of class-leading performance and environmental benefits.

DELBA Electrical, NSK Onaylı Atölye statüsünü kazanan ilk şirkettir

(2019-10-01)
Yeni oluşturulan bu NSK Onaylı Atölye statüsünü tüm dünyada kazanan ilk şirket, Güney Afrika menşeli, önde gelen motor ve jeneratör rektifiye ve onarım şirketi olan DELBA Electrical'dır.

NSK'dan yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarına uygun yeni Robust fener mili rulmanları

(2019-09-22)
NSK'dan yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarına uygun yeni Robust fener mili rulmanları NSK, yüksek devirli, yüksek hassasiyetli takım tezgahlarının fener mili tahriğinde kullanılacak yeni Robustride silindirik makaralı rulmanlarını EMO 2019 fuarında sergiledi.

NSK'nın hassas vidalı milleri daha uzun kullanım ömrü sunar

(2019-09-15)
NSK'nın hassas vidalı milleri daha uzun kullanım ömrü sunar NSK tarafından EMO 2019'da sunulan birçok yeniliğin arasında, yüksek yüklere maruz kaldığında yaklaşık üç kat daha uzun kullanım ömrü olan yeni bir vidalı mil serisi de bulunmaktadır.

Değiştirilebilir somun-mil kombinasyonlarına sahip vidalı miller

(2019-09-04)
Değiştirilebilir somun-mil kombinasyonlarına sahip vidalı miller NSK, EMO 2019'da somun ve milin serbest bir şekilde kombine edilebildiği yeni bir vidalı mil serisini tanıtacak.

Elektrikli motorlar için kullanılan yeni NSK sabit bilyalı rulmanlar, enerji verimliliğini arttırıyor

(2019-08-21)
Elektrikli motorlar için kullanılan yeni NSK sabit bilyalı rulmanlar, enerji verimliliğini arttırıyor Elektrikli tahrik düzeneğindeki düşük enerji tüketimi pek çok endüstriyel uygulamada önemli bir hedeftir ve rulmanlar bunun gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

NSK Click!Speedy ile kolay ve hızlı lineer kılavuz tasarımı

(2019-08-05)
NSK Click!Speedy ile kolay ve hızlı lineer kılavuz tasarımı Artık makina üreticileri nerede olurlarsa olsunlar, özel lineer kılavuzlar oluşturmak için hızlı ve kullanımı kolay pratik bir çevrimiçi araca NSK'dan erişebilir.

Coroll becomes NSK’s first Certified AIP Partner in Czech Republic

(2019-07-30)
NSK has named its latest Certified AIP Partner, Coroll s.r.o., which becomes the first authorised distributor in the Czech Republic to receive the accolade.

NSK, EMO 2019'da vidalı milleri, rulmanları ve lineer kılavuzları tanıtacak

(2019-07-14)
NSK’nın bu yılki EMO Hannover 2019 fuarında yer alan kapsamlı portföyündeki sergiler arasında, aralarında piyasaya yeni sunulmuş DIN standartlarında üretilen bir dizi vidalı milin ve yeni seri uzun ömürlü hassas vidalı millerin de bulunduğu, takım tezgahları için kayda değer ürünler yer alacak.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.