Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

477 sonuçlar

NSK lineer kılavuzlarının yüz maskesi üretim makineleri için ideal olduğu kanıtlanmıştır

(2020-11-23)
NSK lineer kılavuzlarının yüz maskesi üretim makineleri için ideal olduğu kanıtlanmıştır - İngiltere’de otomasyon ve makine yapımı konusunda uzman bir üretici, kendisinden COVID-19 salgını nedeniyle acil olarak yüz maskesi makineleri üretmesi talep edildiğinde, NSK'nin proaktif ekibine ve bu şirkete ...

NSK seramik kaplamalı rulmanları, VSD kullanıcılarına avantajlar sağlıyor

(2020-11-09)
NSK, VSD ve elektrik motoru kullanıcılarına büyük avantajlar sunan, optimize edilmiş seramik kaplamalı sabit bilyalı rulmanlar serisini geliştirmeye devam ediyor.

NSK low-friction Hub Unit Bearings extend EV range

(2020-11-05)
NSK low-friction Hub Unit Bearings extend EV range - NSK’s new low-friction Hub Unit Bearings (HUBs) bring a number of key benefits to electric, hybrid and new energy vehicles.

NSK, sahte rulman üretimiyle mücadele ediyor

(2020-10-26)
Herkes tarafından saygı duyulan ve beğenilen seçkin rulman üreticisi NSK, kural tanımayan taklitçiler tarafından uzun süredir mağdur ediliyor.

Japonya'nın yeni nesil hızlı treni NSK rulmanları güvencesinde

(2020-10-16)
NSK'nin yüksek performanslı rulmanları, 1 Temmuz 2020 tarihinde Tokyo ve Osaka arasındaki Tokaido Shinkansen hattında hizmete giren yeni N700S Shinkansen hızlı treninde kullanılıyor.

NSK NH/NS lineer kılavuzlarla uzun hizmet ömrü

(2020-10-12)
NSK'nin NH/NS lineer kılavuz serisinden yararlanan son kullanıcıların ve makine üreticilerinin sayısı yeni uygulama alanlarıyla sürekli artış gösteriyor. Bu artışın sebebi ise NSK'nin, geleneksel ürünlerden iki kat fazla hizmet ömrü vadetmesi.

NSK, elektrik motorları için yeni bir rulman kataloğu yayımladı

(2020-10-05)
NSK, elektrik motorları için çeşitli seçenekler sunan standart rulman kataloğunu yayımladı.

NSK lineer hareketli ürünlerinde nakit akışı destek programı

(2020-09-30)
NSK lineer hareketli ürünlerinde nakit akışı destek programı

Sahte NSK rulmanlarını anlamanın ve sahte rulman almaktan korunmanın yolları

(2020-09-28)
Bir şirketin itibarı söz konusu olduğunda, hiçbir satın alma veya mühendislik ekibi sahte rulman alma tuzağına düşmek istemez. NSK, her yıl dolandırıcıları tespit etmek ve onlara dava açmak için büyük çaba harcamaktadır.

NSK rulmanlar servo motor ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlandı

(2020-09-21)
NSK, servo motorlara özel sabit bilyalı rulman yelpazesini hizmetinize sunmaktadır. Son derece etkili ve düşük sürtünmeli keçelerin ve özel greslerin geliştirildiği NSK çözümleri, servo motor uygulamalarında geleneksel elektrikli motor rulmanlarının getirdiği sınırlamaları ortadan kaldırır.

NSK, temel odak alanlarına üretim teknolojisini de ekliyor

(2020-09-14)
Triboloji, simülasyon/analiz, mekatronik ve malzeme mühendisliği teknolojileri uzun yıllar boyunca NSK'nin gelişimine odaklandığı dört temel alan olmuştur. Şimdi, bu temel alanlara bir beşincisi ekleniyor; üretim teknolojisi.

NSK'den Yeni Hassas Makine Komponentleri Kataloğu

(2020-09-02)
NSK, Hassas Makine Komponentleri Kataloğunun yeni bir baskısını yayınlayarak, mevcut ve potansiyel müşterilere kapsamlı lineer kılavuz, vidalı mil ve monocarrier ile ilgili güncel bir genel bakış sağlıyor.

Yeni NSK ısıl işlem tesisi tedarik zincirini korumaya yardımcı oluyor

(2020-08-19)
Avrupa da dahil olmak üzere dünya genelindeki tüm NSK müşterileri, Japonya'daki yeni ısıl işlem tesisinden faydalanmaya hazırlanıyor.

Endüstriyel rulmanlar da artık NSK Verify uygulamasında

(2020-08-10)
NSK Verify mobil uygulaması artık endüstriyel uygulamalar için geliştirilen standart, büyük ve ekstra büyük rulmanları da kapsıyor. NSK Verify rulman doğrulama uygulaması piyasaya ilk kez sürüldüğünde takım tezgahında kullanılmak üzere tasarlanan süper hassas rulmanlar için kullanılmaktaydı.

Tekerlek poyra rulmanlarını değiştirmeye yönelik ipuçları

(2020-07-20)
NSK araç tamir süreçlerini atölye teknisyenleri ve tamirciler için daha hızlı, daha emniyetli ve daha güvenilir hale getirir.

NSK TL rulmanları, kağıt üretim makinelerinin hizmet ömrünü iki katına çıkarıyor

(2020-07-13)
Kağıt üretim endüstrisinde, makine üreticilerinin ve kağıt fabrikalarının, makinelerin ömrünü ve çalışma sürelerini en üst düzeye çıkarma isteği, TL teknolojisine sahip NSK oynak makaralı rulmanlara olan talebi artırdı.

Sahte Rulmanlar- riskleri bilin

(2020-07-02)
Sahte rulmanlar küresel bir sorun olup tüm pazarlarda düşük kaliteli ürünleri satın alma riski mevcuttur.

NSK otomotiv yenileme pazarına yönelik yeni çevrimiçi katalog

(2020-06-29)
NSK otomotiv yenileme pazarına (AAM) yönelik, tekerlek rulman kitleri portföyünü de kapsayan çevrimiçi ürün kataloğunu tanıttı.

NSK ile çelik haddehanesinde yaklaşık 3 milyon Euro tasarruf sağlandı

(2020-06-15)
Polonya merkezli bir çelik haddehanesi, NSK'nin keçeli KVS rulmanlarına geçerek yılda yaklaşık 3 milyon Euro tasarruf sağladı. Dört sıralı konik makaralı rulmanların üstün performansı sayesinde şirket tandem soğuk haddehanelerinin tamamında bu çözüm yöntemini uygulamaya koydu.

NSK, COVID-19 faaliyetlerinde kullanılmak üzere açık fikri mülkiyet erişimi sözü verdi

(2020-06-02)
NRulman, lineer hareket teknolojileri ve direksiyon sistemleri sektöründe dünyanın önde gelen üreticilerinden olan NSK, yeni 'COVID-19 Deklarasyonu' na imza atarak 2019 koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılımına hızla son vermeyi hedefleyen küresel çabaya olan bağlılığını göstermiştir.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.