Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

494 sonuçlar

Tschudin Cube 350 puntasız taşlama tezgâhlarında yüksek hassasiyetli NSK RA serisi makaralı kılavuzları kullanılıyor

(2021-03-15)
Yeni Tschudin Cube 350 puntasız taşlama makinesinde kullanılan NSK'nin RA serisi düşük sürtünme ve yüksek rijitliğe sahip makaralı kılavuzlar, makinede işlenmiş iş parçalarının yüzey işlemesini mükemmel bir seviyeye taşıyor.

NSK Diskaro Poyralarla ekstrem koşullarda güvenilirlik

(2021-03-08)
Tarım sektöründe kullanılan rulmanları düşündüğümüzde potansiyel tehlikelerin sonu gelmiyor; nem, toz, aşındırıcı gübreler ve oldukça yüksek azami yükler (taş parçalarının sıçraması gibi durumlarda oluşanlar).

NSK ve Volkswagen iş birliği, direksiyon sistemi inovasyonunda ilk başarısını gösterdi

(2021-03-02)
Haziran 2019'da NSK Ltd. ve Volkswagen AG, direksiyon sistemlerindeki yeniliklerde daha da ileri gitmek istedikleri için şirketlerin ilgili direksiyon sistemi departmanları arasında resmi bir iş birliği başlattılar.

NSK, Brüel & Kjær Vibro'yu bünyesine kattı

(2021-03-01)
NSK Ltd. global bir durum izleme sistemi (CMS) uzmanı olan Brüel & Kjær Vibro'yu (‘B&K Vibro’) bünyesine kattı. 10 Aralık 2020 tarihindeki ilk duyurunun ardından, Spectris PLC.'

NSK'nin üretim tesislerinden doğrusal hareket çözümleri: uluslararası üretim ağının faydaları

(2021-02-25)
Yüksek hassasiyetli lineer kılavuzları, NSK'nin Doğrusal Hareket Teknolojisi (Seiki) yönetim birimi için önemli bir ürün grubudur. Bu alanda bir uzman olan NSK, takım tezgâhı endüstrisi de dâhil olmak üzere, pek çok beklentisi olan piyasa sektörlerinin gerekliliklerini karşılamaktadır.

NSK makaralı lineer kılavuzları, rüzgar türbini kulelerine kaynak yapılmasını kolaylaştırır

(2021-02-22)
NSK ve İspanya merkezli Talleres Ganomagoga iş birliği sayesinde rüzgar türbini kulelerine kaynak yapılması konusunda büyük bir yol kat edildi.

NSK üstün hassas konumlandırma yetkinliğini kanıtlıyor

(2021-02-08)
Hareket kontrolünde uzman olan NSK, müşterilerinin mikrometre ve hatta nanometre hassasiyetindeki gereksinimlerini karşılayan manipülatörler ve konumlandırıcılar tedarik etmektedir.

Megatork Motor'un yeni sürücüsü güvenlik ve kullanılabilirlik seviyesini yükseltiyor

(2021-02-01)
NSK, PS/PN serisine ait Megatork Motorları için daha güvenli ve kullanışlı gelişmiş bir sürücüyü piyasaya sürdü. Yeni EDD sürücü ünitesi geniş kapsamlı olarak kullanılabilir.

MCA tanıtım biriminde NSK Monocarrier lineer aktüatör ile çalışıyor

(2021-01-25)
NSK'nin distribütörlerinden olan MCA Linear Motion Robotics, NSK Monocarrier ürünleriyle son teknolojiye sahip lineer hareket tanıtım birimi oluşturdu.

Depremden güvenli bir şekilde korunmanın etkin olarak uygulanması: binalar ve köprülerde titreşimi azaltmak için vidalı millerin kullanılması

(2021-01-18)
Depreme meyilli alanlarda bina ve köprü inşa edilebilmesi için genellikle titreşim azaltma tekniklerinin kullanılması gerekmektedir. Kütle yay sönümleme sistemleri veya hidrolik sistemler gibi çözümler, dinamik sıkıştırma ve çekme kuvvetlerinin etkisini azaltmak için geleneksel bir yöntem sunuyor.

Dişçi matkapları için minyatür hassas rulmanlar

(2021-01-11)
Dental hava türbinlerinde, minyatür rulmanların pek çok zorlu görevin üstesinden gelmesi gerekmektedir. 500.000 rpm'ye kadar çıkan hızlarda dönen bu rulmanların aşırı derece sessiz çalışması ve titizlik gerektiren hijyen gereksinimlerini karşılaması şarttır.

Motorlu lineer aktüatör, NSK ile neler yapılabileceğini gösteriyor

(2020-12-14)
Teknik kapasite, inovasyon ve esneklik gibi esaslara dayanarak üretilen NSK ürünleri, rekabete dayalı kazanca giden ispatlanmış bu yolda ilerlemenizi sağlayacaktır. Sadece NSK tarafından sunulan teknik çözümler, dünyadaki otomatik üretimin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

NSK durum izleme uzmanı bir firmayı bünyesine kattı

(2020-12-14)
NSK Ltd. durum izleme sistemlerinde (CMS) önde gelen bir uzman olan Brüel & Kjær Vibro'yu Spectris Plc'den satın almak için bir anlaşma imzaladı.

Ray endüstrisinde redüktör rulmanlarıyla daha fazla emniyet

(2020-12-11)
Ray endüstrisindeki başarılı geçmişiyle NSK, eski nesil ürünlerindeki emniyet düzeyini daha da geliştirerek yeni bir dizi redüktör rulmanı geliştirmiştir.

Gıda üretiminde lineer kılavuz sistemlerinin iyileştirilmesi: Fırınların hizmet ömrü on katına çıkıyor!

(2020-12-07)
Gıda üretiminde lineer kılavuz sistemlerinin iyileştirilmesi: Fırınların hizmet ömrü on katına çıkıyor!

NSK rulmanları, fırın fanlarında 4,5 kat daha uzun ömür sağlıyor

(2020-12-02)
İngiltere'nin önde gelen unlu mamül işletmelerinden biri, yüksek sıcaklıklı bir fırının devirdaim fanına monte edilmiş rulman ünitelerinin beklenmeyen arızaları nedeniyle sürekli olarak problem yaşıyordu.

NSK lineer kılavuzlarının yüz maskesi üretim makineleri için ideal olduğu kanıtlanmıştır

(2020-11-23)
NSK lineer kılavuzlarının yüz maskesi üretim makineleri için ideal olduğu kanıtlanmıştır - İngiltere’de otomasyon ve makine yapımı konusunda uzman bir üretici, kendisinden COVID-19 salgını nedeniyle acil olarak yüz maskesi makineleri üretmesi talep edildiğinde, NSK'nin proaktif ekibine ve bu şirkete ...

Haddehaneler için rulmanlar: NSK akademiye yeni bir çevrimiçi eğitim modülü eklendi

(2020-11-16)
NSK akademi çevrimiçi öğrenme platformunda (www.nskacademy.com), haddehanelere yönelik yeni bir eğitim modülü yayımlandı. Bu modül, haddehane uygulamalarındaki zorlu çalışma koşullarına dayanabilecek rulmanları belirleme ve bunların bakımını yapma görevini üstlenen kişileri hedeflemektedir.

NSK seramik kaplamalı rulmanları, VSD kullanıcılarına avantajlar sağlıyor

(2020-11-09)
NSK, VSD ve elektrik motoru kullanıcılarına büyük avantajlar sunan, optimize edilmiş seramik kaplamalı sabit bilyalı rulmanlar serisini geliştirmeye devam ediyor.

NSK low-friction Hub Unit Bearings extend EV range

(2020-11-05)
NSK low-friction Hub Unit Bearings extend EV range - NSK’s new low-friction Hub Unit Bearings (HUBs) bring a number of key benefits to electric, hybrid and new energy vehicles.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.