Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Neuweg (NWG) - Munderkingen

Neuweg üretim tesisi, 1990 yılından beri tamamıyla NSK'ye aittir. Almanya'nın Munderkingen kasabasında yer alan tesiste çeşitli standart ve özel uygulamalara yönelik her yıl yaklaşık olarak 3 milyon bilyalı rulman üretilmektedir.Tüm ürünler, NSK ve Neuweg markaları adı altında NSK standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.


Munderkingen tesisinde üretilen ürünlerin yaklaşık %30'u Neuweg'in kısaltması olan NWG logosunu taşımaktadır.

Bu tesiste özel olarak asansörler, spor arabalar, motosikletler ve film çekim ekipmanları gibi her türlü endüstriyel uygulamada kullanılan çift sıralı bilyalı rulmanlar üretilmektedir.

Munderkingen'deki tesisimizde müşterilerimizin ihtiyaçları ve pazar koşullarını karşılayan çeşitli yetkinlik alanlarına odaklanıyoruz. Toz, kir ve şoklara karşı özel koruma gerektiren tarım endüstrisi buna örnek olarak verilebilir. Sipariş üzerine zorlu koşullarla baş edebilecek çözümler geliştiriyoruz. Tarım endüstrisine yönelik bu ürün yelpazemizde sadece rulmanlar değil Diskaro Poyralar gibi tamamen yerleşik üniteler de bulunmaktadır.

Odaklandığımız bir diğer alan ise pompa ve kompresörlerdir. Neuweg tesisinde hem standart hem özel çift sıralı eğik bilyalı rulmanlar ve çok çeşitli QJ rulmanlar (dört nokta temaslı rulmanlar) geliştiriyor ve imal ediyoruz.


Munderkingen'de destek makaraları ve kasnakları da üretiyoruz. Bu ürünler çok sayıda gereksinimi karşılıyor. Örneğin, çelik endüstrisinde yüksek sıcaklık fırınlarında ve ayrıca plastik folyo ve düz ekran imalatında kullanılıyor.

Ürün Referansları – İndirmek için tıklayın

Kısa, bölgesel tedarik zincirleri

Neuweg’deki tüm imalat işlemleri Munderkingen’de tesis içinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yüksek kalitedeki Alman yapımı ürünler hızlı ve düzgün bir şekilde teslim edilebilmektedir. Tesis üretim konusunda oldukça esnek olduğu ve seri üretim yapabildiği için en düşük parti boyutları için bile çok çeşitli ürünler üretebiliyoruz.


NEUWEG Fertigung GmbH | Ehinger Straße 5 | 89597 Munderkingen
Tel. +49 7393 540
Email: info-neuweg@nsk.com

  • Agri Disc Hub
  • Deep Groove Ball Bearings - Double Row
  • Self Aligning Ball Bearings
  • Pulleys
  • Angular Contact Ball Bearings, Deep Groove Ball Bearings, ACBB, DGBB, Double Row, Neuweg , Illustration,

Double-Row Ball Bearings - Customised Ball Bearings

(Dil: İngilizce)

Neuweg Products

Types of products and reference numbers

PDF

37.5 kB

NSK Agri Disc Hubs

Designed to be used under extreme operating conditions

PDF

807.8 kB

Tarim Sektörüiçin Rulmanlar

Ürün avantajları Diskaro Poyra, Kılavuz tekerlek rulmanları, Çift sıralı eğik bilyalı rulman, Dört nokta temaslı rulman, Flanşlı rulman, Kare Şaftlar için Diskaro Rulmanlar, Yuvarlak Şaftlar için Diskaro Rulmanlar

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız