Ara

Dritev Güç Aktarım Kongresi

Uluslararası VDI Kongresi "Dritev - Araçlarda Şanzıman"    2019'da yine Bonn’da yapılacak.

Kongre katılımcılarına özel, 100'den fazla ulusal ve uluslararası şirket, transmisyon sistemleri alanındaki yenilikçi çözümlerini sunuyor.

Fuar, endüstrinin merkez piyasası haline gelmiştir. Kongre katılımcıları, şanzımanların ve şanzıman bileşenlerinin geliştirilmesi, simülasyonu ve üretiminde en önemli sağlayıcıları hakkında kompakt bir genel bakış elde ediyor.


10.- 11.07.2019 Bonn, Almanya (Dünya Konferans Merkezi)

https://www.vdi-wissensforum.de/en/dritev/

EMO

EMO Hannover, metal işleme sektörü'nde dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır.

Tüm ülkelerden üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiren, sektördeki en büyük küresel ticaret fuarı ve branştaki en verimli pazarlama aracıdır.

Hall 7 - Booth B34

16. – 21.09.2019 in Hanover, Almanya (Deutsche Messe Hannover)


http://www.emo-hannover.de/home

Agritechnica

Dünyanın en büyük tarım makinaları ve ekipmanları fuarı.

Her iki yılda bir ; tarım makinaları ve ekipmanlarındaki yenilikler, son gelişmeler ve gelecek üretim planlamalarının paylaşıldığı AGRITECHNICA fuarı Hanover, Almanya da sektörle buluşacak.

Hall 15 - Booth E44

10. – 16.11.2019 in Hanover, Germany (Deutsche Messe Hannover)

https://www.agritechnica.com/en/ 

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.