Ara
İletişim

NSK Avrupa' nın Kalite Politikası

Sürekli gelişimi hedefleyen çalışma kültürümüz ile, NSK Avrupa olarak, müşteri ve yapılan işin gerekliliklerini yerine getirmek için yönetim sistemlerinin de gelişmiş olması gerektiğine inanıyoruz.

Yürürlükteki sistemimiz, iş hedeflerinin oluşturulduğu ve gözden geçirildiği bir çerçeve sağlayarak IATF 16949 dahil olmak üzere ISO 9000 ve müşteriye özel gerekliliklere dayanmaktadır.

Tüm NSK Avrupa Tesisleri ISO 9001:2015 sertifikalıdır

Tüm NSK Avrupa Otomotiv Çalışmaları IATF 16949:2016 sertifikalıdır

Kalite belgelerimizi "Servisler > İndir > Global Sertifikalar" bölümünden indirebilirsiniz.

Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

NSK, Dünya Rulman Birliği (WBA) ve diğer rulman üreticileriyle bir araya gelerek sahte rulmanlarla savaşmak üzere kar amacı gütmeyen ve bağımsız bir birlik olan Sahte Rulmanlarla Mücadele Komitesi oluşturmuştur.

Bu komitenin kuruluş amacı birinci sınıf rulmanların kopyalanması sorununu ele almak ve sahte ürünlerin ortadan kaldırılması konusunda resmi makamlara yardımcı olmaktır.

Teknik İnceleme - Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA (Dünya Rulman Birliği) Uygulaması, sahte rulmanları tanımanıza ve çalışanlarınızı, ekipmanınızı ve itibarınızı korumanıza yardımcı olur

Yüklemeler

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.