Ara
CONTACT US

NSK Avrupa' nın Kalite Politikası

Sürekli gelişimi hedefleyen çalışma kültürümüz ile, NSK Avrupa olarak, müşteri ve yapılan işin gerekliliklerini yerine getirmek için yönetim sistemlerinin de gelişmiş olması gerektiğine inanıyoruz.

Yürürlükteki sistemimiz, iş hedeflerinin oluşturulduğu ve gözden geçirildiği bir çerçeve sağlayarak IATF 16949 dahil olmak üzere ISO 9000 ve müşteriye özel gerekliliklere dayanmaktadır.

Tüm NSK Avrupa Tesisleri ISO 9001:2015 sertifikalıdır

Tüm NSK Avrupa Otomotiv Çalışmaları IATF 16949:2016 sertifikalıdır

Kalite belgelerimizi "Servisler > İndir > Global Sertifikalar" bölümünden indirebilirsiniz.

Sahte Rulman Satin Alma Riskleri Nelerdir? Sahte Rulman Satin Almaktan Nasil Kaçinilir?

Tüm pazarlarda düşük kaliteli ürün satın alma riskinin artmasıyla birlikte sahte rulmanlar da küresel bir sorun haline geldi.

Yüksek kalite rulmanların öncü üreticilerinden biri olarak NSK, oldukça sık meydana gelen rulman arızalarından dolayı kullanıcıların daha yüksek maliyetlerle, daha fazla riskle ve daha az makine güvenilirliğiyle karşılaşmalarına sebep olan bu sorunla mücadele çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Bu bültende sahte ürünlerin menşeine, farklı çeşitlerine, bu ürünleri satın almanın taşıdığı risklere ve bu ürünleri almaktan nasıl kaçınabileceğinize değineceğiz. Ayrıca NSK‘nin bu son derece tehlikeli ürünlerin üreticilerini durdurmak adına aktif olarak neler yaptığından bahsedeceğiz.

Download

 

Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

NSK, Dünya Rulman Birliği (WBA) ve diğer rulman üreticileriyle bir araya gelerek sahte rulmanlarla savaşmak üzere kar amacı gütmeyen ve bağımsız bir birlik olan Sahte Rulmanlarla Mücadele Komitesi oluşturmuştur.

Bu komitenin kuruluş amacı birinci sınıf rulmanların kopyalanması sorununu ele almak ve sahte ürünlerin ortadan kaldırılması konusunda resmi makamlara yardımcı olmaktır.

Teknik İnceleme - Sahte rulmanlar... Taklit ürünleri almayın!

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA (Dünya Rulman Birliği) Uygulaması, sahte rulmanları tanımanıza ve çalışanlarınızı, ekipmanınızı ve itibarınızı korumanıza yardımcı olur

Yüklemeler

REACH Regulation (EC) 1907/2006

NSK Declaration of Intent - NSK Europe Ltd.

PDF

193.2 kB

REACH Regulation 1907/2006

Notification of SVHC’s in NSK product

PDF

157 kB

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.