Ara

Elektrikli Direksiyon

İhtiyacınız olduğunda enerji tasarrufu sağlayan elektrikli direksiyon herzaman yanınızda...

Elektrik destekli direksiyon, park etmek ya da dar dönüşler yapmak için gereken direksiyon dönüşü sayısını ve kuvvetini azaltır. Çoğu konvansiyonel sistem, hidrolik güç desteği gerektirdiğinden, hidrolik pompanın sürekli kullanımı büyük güç kayıpları oluşumuna neden olmaktaydı.

NSK olarak, elektrik gücü kullanarak bu tür kayıpları azaltmaya ve direksiyon verimliliğini artırmaya karar verdik. Güç, elektrik sinyalleri tarafından kontrol edilen bir motordan gelirken, direksiyonu çevirdiğinizde, bir sensör direnci ölçer ve yeterli miktarda destek vermek için motor devreye sokulur. Enerji kaybı olmazken, yakıt tasarrufu yapabilir ve ayrıca hidrolik pompanın kapladığı alanı da ortadan kaldırabilirsiniz. Gücü bir yazılımın kontrol etmesinden dolayı, direksiyon sistemine yansıyan araç titreşimlerini bastırma gibi fonksiyonların eklenmesi de kolaydır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.