Ara

Üst sınıf teknoloji yalnızca lüks araçlar için değildir.

Her hareketinizi algılayabilen direksiyon simidi...

En zarif hatlara sahip olanlarımız bile araca binerken ya da araçtan inerken direksiyon simidine çarpabilir. Elektrikli yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon kolonunun icat edilmesinin nedeni de budur.

Bu kullanışlı cihaz, otomatik yükselerek kolayca geçmeniz için size alan yaratır. Siz oturduktan sonra, teleskobik mili önceden programlanmış koltuk pozisyonuna uyum sağlamak için yüksekliği ayarlar.

Bugüne kadar, bu pahalı cihazlar lüks araçlarla sınırlıydı. Ancak, 'neden herkes için mümkün olmasın?' sorusu ile yola çıkan NSK, konsepti yeniden tasarladı ve mekanizmayı basitleştirerek, gerekli parça sayısını en aza indirdi.

Bunun için, daha hafif ve daha kompakt olan tasarımımızda, %40 daha az güç gerektiren ve birbirine destek olarak eşzamanlı çalışan iki adet daha küçük motor kullanılmıştır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.