Ara
İLETIŞIM
WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA (Dünya Rulman Birliği) Uygulaması, sahte rulmanları tanımanıza ve çalışanlarınızı, ekipmanınızı ve itibarınızı korumanıza yardımcı olur

NSK Online Catalogue Application

NSK Online Catalogue (Bearings)

Enter the required designation and get technical data such as dimensions, loads ratings, drawings and much more. Learn more about NSK Bearings!

NSK Verify App

NSK Doğrulama Uygulaması

NSK, takım tezgahlarındaki hassas rulmanlar için ücretsiz bir uygulama başlattı.
NSK Rulman kutuları üstünde bulunan 2D barkodları okutarak, rulman orijinalliği ve uygunluğu taranabilecek ve kontrol raporuna online olarak ulaşılabilecek.

Uygulama, fabrika otomasyonunu ve IT tabanlı saha yönetimini kolaylaştırır. Anahtar bilgilerin CSV ve PDF olarak dışa aktarımı, müşterilere kullanım geçmişini izleme, ürün izlenebilirliğini geliştirme ve hatta rulman seçimini basitleştirme olanağı sağlar.

*Not: Sadece 2D barkodun sağ alt köşesinde “N” işareti olan rulmanlar desteklenmektedir.


NSK Doğrulama Uygulaması Dökümanları

Sorun Giderme (Rulman Doktoru)

When a rolling bearing is damaged during machine operation, the entire machine or equipment may seize or malfunction. Since bearings that fail prematurely or unexpectedly cause trouble, it is important to be able to identify and predict failure beforehand, if possible, so that preventive measures can be adopted.

Navi Focus

Rulman Ölçüsü Hesaplama Aracı

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.