Ara
İLETIŞIM

Rulmanlar - 2017-04-10

NSK’nın BNEQARTET uzun kullanım ömürlü serilerine dış çapları 120 mm’ye kadar olan sabit bilyalı rulmanlar eklendi

NSK’nın BNEQARTET serisi ilk olarak, dengesiz yüklere maruz kalan, önden yüklemeli çamaşır makinelerinde bulunan tambur rulmanları için sağlam bir çözüm olarak geliştirildi. Tüketicinin daha büyük tamburlu makineler talep etmesi, daha fazla yük kapasitesine ve performansına sahip rulmanlara olan ihtiyacı arttırıyordu. NSK’daki malzeme uzmanları, rulmanların kanallarında çatlakların ve girintilerin oluşmaya başlamasını ve çoğalmasını etkin olarak engellemek amacıyla iyileştirilmiş alaşım yapısına sahip özel bir çelik geliştirmek için çalışmalara başladı. Mikro yapıda yüzey pullanmasına neden olabilecek yüzey altı kusurlarına işaret eden yuvarlanma temas yorgunluğuna da özel dikkat gösterildi. Bu sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak amacıyla son derece saf bir çelik alaşımı belirlendi.

BNEQARTET sabit bilyalı rulmanları, çamaşır makinesi imalatçılarının yanı sıra, yüksek yükaltındaki ve / veya kirli ya da nem açısından zengin ortamlarda çalışan rulmanlı her türlü endüstriyel makine veya sistem için özellikle avantajlıdır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.