Ara
İLETIŞIM

Kurumsal - 2019-03-15

NSK is expanding its existing Self-Lube® range of bearing units to include products made to the JIS standard. The J-Line bearing unit range comprise six of the most popular housing types plus three pressed-steel housings and five 5 inserts, covering bore diameters from 12 to 90mm.

NSK, mevcut RHP markalı Self-Lube® rulman ünitesi yelpazesini, JIS standardında imal edilen ürünleri dahil ederek genişletiyor. NSK, bu yeni J-Line serisiyle yeni bir ambalajlama tasarımı da sunuyor.

J-Line rulman üniteleri en yaygın altı yatak türünü içerir: ayaklı/ayaksız yastık blok, kare veya yuvarlak flanş, iki delikli flanş ve germe ünitesi. Ayrıca 12 ila 90 mm arasındaki delik çaplarına uygun üç preslenmiş çelik yatak ve beş rulman (geniş ve dar ayar vidası, geniş ve dar kilit kelepçesi ve adaptör manşonu) da mevcuttur. Müşteriler için en yüksek esneklik düzeyini sunan üniteler, talep üzerine üretilmektedir.

J-Line rulman üniteleri, Avrupa pazarındaki yeni ve canlı NSK ambalaj tasarımıyla kolayca fark edilebilir.

J-Line rulman üniteleri, Nisan 2019 tarihinden itibaren gönderime hazır olacaktır. Bu üniteler tarım, çimento, inşaat, gıda, malzeme taşıma, ambalajlama, kağıt, çelik, tekstil ve daha birçok sektörde kullanıma uygundur.

NSK, doğru ürünün seçimini kolaylaştırmak için hem J-Line serisini hem de Self-Lube serilerini içeren yeni bir Rulman Ünitesi Kataloğu yayınlamıştır. Kataloğun elektronik versiyonu, NSK web sitesinden indirilebilecektir.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.