Ara
İLETIŞIM

Kurumsal - 2020-03-31

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin sağlığını korumak için aldığımız önlemlere ek olarak, NSK Avrupa işlerin kesintisiz olarak devamını sağlamak üzere ilave tedbirler almıştır.

  • Otomotiv müşterilerinin bir çok fabrikada üretimlerinde duruşları nedeniyle biz de bazı Otomotiv fabrikalarımızda Paskalya tatilinde üretime daha uzun bir ara vermeye karar verdik.
  • Endüstriye yönelik fabrikalarımız normal çalışmalarına devam etmektedir.
  • Global üretim ağımızla, COVID-19’un artış gösterdiği bölgelerde bulunan fabrikalarımıza destek verebilmekteyiz.
  • Müşteri sevkiyatlarında aksaklık yaratmayacak şekilde tüm lojistik ve yükleme operasyonlarımız devam etmektedir.
  • Tüm Avrupa satış ofisi ve destek takımlarımız, son olarak Güney Afrika ve Rusya dahil çoğunlukla evden çalışma yapmaktadırlar. Çalışanlarımızın büyük çoğunluğu uzaktan çalışabildiğinden, operasyonlarımız etkin biçimde devam etmektedir.

“Zor bir dönemden geçiyoruz. Tüm iş ve kişisel hayatlarımız bundan etkilendi. NSK bizim ve sizlerin çalışanlarınızı ve işlerinizi korumak için her türlü önlemi almaktadır. Evlerimizdeki ofislerimizde yalnız başına oturuyor olsak da, hepimiz birbirimize bağlıyız, büyük bir topluluğuz ve bu krizi aşmak için birlikte çalışmalıyız.”

Dr. Ulrich Nass, NSK Avrupa CEO

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.