Ara
İLETIŞIM

Lineer Hareket Kontrol - 2020-12-14

NSK motorised MCE series

Teknik kapasite, inovasyon ve esneklik gibi esaslara dayanarak üretilen NSK ürünleri, rekabete dayalı kazanca giden ispatlanmış bu yolda ilerlemenizi sağlayacaktır. Sadece NSK tarafından sunulan teknik çözümler, dünyadaki otomatik üretimin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Buna bir örnek olarak kısa bir süre önce ABD'deki NSK Corporation tarafından geliştirilmiş olan, önceden monte edilmiş, motorlu bir lineer aktüatör olan MCE (Monocarrier Electrified) verilebilir. MCE, müşteriye yönelik ürünlerin değerini artırmak üzere teknik uzmanlığın, geniş kapsamlı ürün yelpazesinin ve kısa sürede teslimatın bir araya getirilebileceğini gösteriyor. 

MCE; bir Monocarrier, motor, motor montajı, mil kaplini ve aksesuarları bir araya getirerek NSK'nin repertuvarındaki pek çok ürün ve bilgi faaliyet alanını birleştiriyor. NSK tarafından geliştirilen pek çok çözümde olduğu gibi, MCE de önceden monte edilmiş, test edilmiş ve kuruluma hazır olarak tedarik edilmektedir. Bu nedenle, tek bir parça numarası ile müşterilere rahatlık sunmaktadır.

 

Bu proje ile NSK'nin müşteriler için esnekliği en yüksek seviyeye çıkarmaya çalıştığı görülmektedir. Sonuçta, lineer aktüatör gibi bir ürün için çeşitli potansiyel uygulamalar mevcuttur. Özellikle lineer hareketin gerektiği her alanda bu uygulamalara ihtiyaç vardır. NSK'nin geliştirme ekibinin önceliği, çözümlerin mühendislikle ilgili neredeyse tüm gereksinimleri karşılamasını sağlamak üzere iyi kalite ve uyarlanabilirlik sunmaktır.

 

Örneğin, MCE kullanıcılarına sunulan seçenekleri düşünün. Müşteriler, aktüatör ile aynı hizada veya paralel olarak ayarlanabilen (sol veya sağda dizili) kademeli motor veya servo motor arasında seçim yapabilirler. Kapak üniteleri (üst kapak veya tam kaplama), sensör kitleri ve sensör raylarının da içinde bulunduğu aksesuarların dışında tek veya çift sürgü seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca çeşitli kombinasyonlarda levhalar ve köşebentlerin de içinde bulunduğu bir seçim şansı sayesinde MCE, müşteriler tarafından herhangi bir XYZ düzeninde kolayca birleştirebilmektedir.

 

Sonuç olarak NSK güvenilirlik, verimlilik ve uzun hizmet ömrü sunan yüksek kaliteli çözümler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Artı değerli çözümler sunmak için uzman bilgisi, deneyim ve özenle planlanmış bir yaklaşıma gerek duyulmaktadır. NSK ile ürünün müşteri gereksinimlerini her şekilde karşıladığından daima emin olabilir ve teknik uzmanlığa, işbirliğine dayalı desteğe ve proje yönetimine erişebilirsiniz.

 

MCE serisine ait işleyen bir  lineer aktüatör videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/shma1Xipjcg

 

Basın Fotografı : Motorlu MCE serisi, NSK'nin teknik kapasitesini ortaya çıkarmaktadır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.