Ara
İLETIŞIM

Otomotiv - 2021-10-14

NSK ‘ProKIT – Wheel Bearing Kit’ catalogue

Otomotiv Yenileme Pazarı (AAM) hizmet veren tüm şirketler artık NSK'nın ProKIT kataloğunun yeni yayınlanan PDF versiyonundan yararlanabilir. Distribütörler, toptancılar ve servisler, PDF'nin 2020'de yayınlanan çevrim içi sürümünde olduğu gibi, NSK'nın bağımsız Otomotiv Yenileme Pazarına yönelik tüm ProKIT tekerlek rulman kitlerini kapsadığını görecektir.

'ProKIT – Tekerlek Rulman Kiti' kataloğu, resimler ve diyagramlarla tamamlanan ayrıntılı ürün bilgilerinin yanı sıra tekerlek rulman boyutları ve araç uygulamalarını içermektedir. ProKIT çözümleri, binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için Orijinal Ekipman (OE) referansına göre gruplandırılmış olup, doğru tekerlek rulman kitinin aranıp seçilmesini kolaylaştırmaktadır.

ProKIT paketleri, segmanlar, contalar ve bağlantı elemanları dahil olmak üzere ilgili ürünü monte etmek için gereken tüm bileşenleri içermektedir. Ürünün kendisi, uygulamaları ve izlenebilirliği hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan QR kodları ambalaj üzerinde bulunmaktadır.

Önemli bir faktör olarak, Otomotiv Yenileme Pazarı için üretilen ProKIT paketleri, ilgili Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) tarafından belirtildiği, test edildiği ve onaylandığı üzere yalnızca %100 orijinal tekerlek rulmanlarını içermektedir. NSK, yine tamamı ISO onaylı olan her bir fabrikasında üretilen ProKIT ürünlerinin aynı performansı sağlaması için yalnızca onaylanmış çelik, yağlayıcı madde ve conta bileşenlerini kullanmaktadır.

NSK'nın 'ProKIT – Tekerlek Rulmanı Kiti' kataloğu, İngilizce olarak mevcut olup, diğer diller için de hazırlanmaktadır. PDF, aşağıdaki adresten indirilebilir: 

 www.nskeurope.com/en/Automotive-Aftermarket/catalogue-parts.html

 

Resim: PDF olarak indirilebilen NSK “ProKIT – Tekerlek Rulman Kiti” kataloğu, doğru tekerlek rulman kitinin aranıp seçilmesini kolaylaştırmaktadır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.