Ara
İLETIŞIM

Becerilerinizi geliştirin -
karlılığı ve müşteri memnuniyetini artırın


Günlük çalışmalarınızda kullandığınız bilgileri genişletin ve makinelerin ömür boyu performansını en üst düzeye çıkarmak için NSK rulmanlarını kullanın. Eğitim kurslarımız personelinizi daha verimli kılacak ve daha az bakım süresi ve uzun süreli müşteri sadakati sayesinde daha yüksek karlılıktan yararlanmanıza yardımcı olacaktır.Yeni NSK eğitim merkezlerinde profesyonel kurslar

Yeni eğitim programı, rulmanların belirlenmesinde, kullanılmasında ve bakımında rol oynayan kişilerin başlıca öğrenme ihtiyaçlarına odaklanan çok çeşitli kanıtlanmış kursları içermektedir.

Bakım ve servis eğitim programımız, siz ve müşterilerinizin hem rulmanların hem de makinelerin kullanım ömrünü optimize etmesine ve böylece maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur. Yeni eğitim merkezlerimiz, uzmanlığınızı güncellemeniz için ideal bir yerdir. Guyancourt (Fransa) ve Tilburg (Hollanda) bölgelerindeki iki merkezde sunulan kurslar, NSK’nın bakım araçlarını kullanarak rulmanların takılması ve sökülmesi konusunda yoğun pratik alıştırmalar içermektedir.
Teorik ve pratik eğitimin kombinasyonu, hem siz hem de ekibiniz için başarılı öğrenme sonuçları sağlar.

Eğitim ayrıca, Avrupa’daki herhangi bir NSK sahasında veya kendi tesislerinizde de verilebilir. Farklı bir yerde eğitim almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
 

Eğitmenlerimiz - size yardımcı olacak uzmanlar

Eğitmenlerimiz, çok geniş teknik uzmanlık, eğitim nitelikleri ve belirli sektör taleplerini anlayan uygulama mühendisleridir.

Kurs Kaydı

Katılmak istediğiniz eğitim kaydı için aşağıdaki formu doldurunuz.

Satandart olarak, Tilburg (Hollanda)'daki kurslar İngilizce veya Almanca, Guyancourt (Fransa)'dakiler Fransızca olarak verilir.

Sizin belirleyeceğiniz bir yerde kişiye özel bir eğitim istiyorsanız lütfen bizimle mail ile iletişime geçiniz:  nskacademy@nsk.com.

* Lütfen gerekli yerleri doldurunuz.
Bilgileriniz üçüncü sahıslarla paylaşılmayacaktır.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.