Ara

Becerilerinizi geliştirin -
karlılığı ve müşteri memnuniyetini artırın


Günlük çalışmalarınızda kullandığınız bilgileri genişletin ve makinelerin ömür boyu performansını en üst düzeye çıkarmak için NSK rulmanlarını kullanın. Eğitim kurslarımız personelinizi daha verimli kılacak ve daha az bakım süresi ve uzun süreli müşteri sadakati sayesinde daha yüksek karlılıktan yararlanmanıza yardımcı olacaktır.Yeni NSK eğitim merkezlerinde profesyonel kurslar

Yeni eğitim programı, rulmanların belirlenmesinde, kullanılmasında ve bakımında rol oynayan kişilerin başlıca öğrenme ihtiyaçlarına odaklanan çok çeşitli kanıtlanmış kursları içermektedir.

Bakım ve servis eğitim programımız, siz ve müşterilerinizin hem rulmanların hem de makinelerin kullanım ömrünü optimize etmesine ve böylece maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur. Yeni eğitim merkezlerimiz, uzmanlığınızı güncellemeniz için ideal bir yerdir. Guyancourt (Fransa) ve Tilburg (Hollanda) bölgelerindeki iki merkezde sunulan kurslar, NSK’nın bakım araçlarını kullanarak rulmanların takılması ve sökülmesi konusunda yoğun pratik alıştırmalar içermektedir.
Teorik ve pratik eğitimin kombinasyonu, hem siz hem de ekibiniz için başarılı öğrenme sonuçları sağlar.

Eğitim ayrıca, Avrupa’daki herhangi bir NSK sahasında veya kendi tesislerinizde de verilebilir. Farklı bir yerde eğitim almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
 

Eğitmenlerimiz - size yardımcı olacak uzmanlar

Eğitmenlerimiz, çok geniş teknik uzmanlık, eğitim nitelikleri ve belirli sektör taleplerini anlayan uygulama mühendisleridir.

Kurslar

Rulmanlara Giriş

Kullanılan terimlendirmenin yanı sıra bir rulmanın işlevi ve mevcut rulman seçeneklerine genel bakış. Farklı yük tipi ve yönler için rulmanların uygulanması.

Süre: Yarım gün

Ücret: 250€

 

İleri Rulman Teknolojisi I

Çeşitli seçeneklerin performansa etkileri de dahil olmak üzere, rulmanların tasarımı ve özelliklerine ayrıntılı genel bakış.

Süre: Yarım Gün

Ücret: 450€

 

İleri Rulman Teknolojisi II (Özel Ürünler)

Çeşitli seçenekler için performans üzerindeki etkileri de dahil olmak üzere ayrıntılı tasarım ve rulman özellikleri. Zorlu ortamlar için özel rulmanlara odaklı çalışmalar yapılmaktadır.

Süre: Yarım Gün

Ücret: 450€

 

Rulman Diagnostikleri

Rulman arızası analizinin anlaşılması ve genel hata modellerinin nasıl tespit edileceği.

Süre: Yarım Gün

Ücret: 250€

 

Lazer Şaft Hizalama

Hizalama teorisine giriş ve mükemmel şaft hizalaması için NSK LAS - Set'in nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bir açıklama.

Süre: Yarım Gün

Ücret: 250€

 

Lazer Kayış Hizalama

Hizalama teorisine giriş ve mükemmel kayış hizalaması için NSK LAB - Set'in nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bir açıklama.

Süre: 2-3 saat

Ücret:175€

 

Taşıma ve Depolama

Optimum rulman ömrü için en pratik taşıma ve depolama.

Süre: 2-3 saat

Ücret: 175€


Siz ve / veya ekibiniz için doğru kursu bulamıyorsanız, lütfen iletişime geçin: nskacademy@nsk.com

Kurs Kaydı

Katılmak istediğiniz eğitim kaydı için aşağıdaki formu doldurunuz.

Sizin belirleyeceğiniz bir yerde kişiye özel bir eğitim istiyorsanız lütfen bizimle mail ile iletişime geçiniz > nskacademy@nsk.com.

* Lütfen gerekli yerleri doldurunuz.
Bilgileriniz üçüncü sahıslarla paylaşılmayacaktır.

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.