Ara
NSK'nın müşterilerinin yıllardır online olarak servis aldığını biliyor muydunuz? Her müşterinin farklı ihtiyaçlara sahip olduğunu biliyor ve tüm farklı satın alma ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun teknolojiyi sizlere sunuyoruz.

EDI

Müşterilerimizi desteklemek için kapsamlı bir EDI ağına sahibiz. Sayısız uluslararası standardı ve mesaj tipini destekleyebiliyoruz.

Bizimle EDI bağlantısı kurmak isterseniz, EDI istek formumuzu doldurmanız yeterli...

WEBSAM

Yetkili distribütörlerimiz ve OEM müşterilerimiz online olarak bilgiye kolayca ulaşıp, E-ticaret özelliklerimizden faydalanabilmektedir. WEBSAM ile müşterilerimize, bilgi araştırma, online sipariş ve stok kontrolü yapma gibi olanakları sunabilmekteyiz.

Giriş için lütfen tıklayın WEBSAM.

SupplyOn

NSK, otomotiv endüstrisi ile ilişkili müşterilerilere hizmet eden SupplyOn elektronik mağazanın aktif bir üyesidir. Bu mağaza şirketlerin tekliflerini NSK'ya iletmelerini sağlar.

Daha detaylı bilgi için, aşağıdaki numaralardan doğrudan SupplyOn ile iletişime geçebilirsiniz:

Almanya'dan yapılan aramalar için Tel: 0800 - SU PP LY ON (0800 - 78 77 59 66)
Almanya dışından yapılan aramalar için Tel: +800 - SU PP LY ON (+800 - 78 77 59 66)

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.