Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

122 sonuçlar

Yeraltı Treni Cer Motoru

NSK Endüstrileri - Yeraltı Treni: İngiltere’de yeraltı trenleri için yenileme ve bakım hizmeti veren bir şirket, güvenilirliği korurken aynı zamanda bakımlar arasındaki süreyi arttırarak cer motoru rulmanlarının bakım maliyetlerini düşürme ihtiyacı duydu.

Kağıt Fabrikası Yanma Hava Ünitesi

NSK Başarı Hikayeleri - Kağıt Fabrikası Yanma Hava Ünitesi : NSK yüksek sıcaklık özellikli rulman bakım ihtiyacını azalttı ve yeniden yağlama işlemlerine gerek kalmadı.

Kağıt Merdanesi

NSK Başarı Hikayeleri - Kağıt Endüstrisi - Kağıt Merdanesi: Makine arıza süresi ve bakım ihtiyacı ortadan kaldırıldığı için maliyetten önemli ölçüde tasarruf sağlanabildi

Kağıt Renklendirme Makinesi Silindirleri

NSK Endüstrileri - Kağıt Renklendirme Makinesi Silindirleri: NSK DDU keçeli Paslanmaz Çelik Molded-Oil rulmanlar ile uzun rulman ömrü.

Endüstriyel Fan Üniteleri

NSK Endustrileri - Endüstriyel Fan Üniteleri: Birleşik Krallıktaki bir enerji üreticisi, iki endüstriyel fan ünitesi içindeki rulman arızası nedeniyle sık sık duruyordu.. Kritik tesisler 7/24 çalışıyordu. Ortalama olarak her fan ünitesindeki rulmanlar 3 ayda bir arızalanıyordu.

Otobüs Dişli Kutusu

NSK Endüstriler - Otobüs Şanzımanı: Konik dişli üreticisi bir firma, NSK flanşlı rulman düzeneğini kullanarak, azalan bakım maliyeti ve gelismiş ürün performansı ile önemli bir maliyet tasarrufu sağladı.

Dağıtım Merkezinde Vinç Uygulaması

NSK Endüstriler - Başarı Hikayeleri - Dağıtım Merkezinde Vinç Uygulaması: NSK ön yüklü Kapaklı Çift Sıralı Eğik Bilyalı Rulman kullanımını ile rulman hizmet ömrü uzamış, bakım maliyetleri azalmış, verimlilik artmıştır.

Optik Sınıflandırıcı

NSK Endüstriler - Optik Sınıflandırıcı: Geri dönüşüm sektöründeki bir müşteri, optik sınıflandırma makinesinin konveyörüne monte edilmiş bir rulman ünitesinde düzenli olarak arızalar yaşıyordu.

Konveyör - Cam Geri Dönüşüm

NSK Başarı Hikayeleri - Müşteri, Almanya'da birden fazla fabrikası bulunan, alanında uzman bir cam geri dönüşüm şirketidir. Konveyör ve ayırma sistemleri, kurum içi atölye bakım ekibi tarafından geleneksel aletler kullanılarak düzenli bakıma tabi tutulmaktadır.

Beton (Sett) kıvamlaştırıcı

NSK Endüstrileri - Beton (Sett) kıvamlaştırıcı: NSK sağlam florür kauçuk temaslı keçeleriyle uzun hizmet ömrü ve sıfır bakım gereksinimi elde edilmiştir.

Takım Tezgahları

NSK Endüstriler - Otomotiv: İngiliz otomotiv üreticisi, mühendislik ekibi için takım tezgahlarındaki rulmanların bakımı konusunda özel eğitime ihtiyaç duymuştur.NSK Müşteri ihtiyacına özel eğitimler hazırlamıştır.

Hassas rulmanlar için bakım eğitimi

NSK Endüstriler - Hassas rulmanlar için bakım eğitimi : NSK Mühendisleri, Fransız bir araç üreticisinin özellikle takım tezgahı millerinin bakım ve onarımı konusundaki becerisini arttırmak için eğitim istemiştir.

Karbon Fiber İmalatı

NSK Başarı Hikayeleri - Karbon Fiber İmalatı: NSK AQUA rulmanları kullanılarak bir deneme yapıldı ve 8 aylık dönem boyunca hiç arıza görülmedi

İşleme Merkezi - Vana Üretimi

NSK Endüstrileri - İşleme Merkezi, Vana Üretimi: Eğik Bilyalı Rulmanlar kullanılarak işmili ömrü 4 aydan ,1 yıldan uzun bir süreye çıkarıldı

Oto Lastiği İmalatı

Daha yüksek teknik özelliklere sahip NSK Vidalı Mil kullanılarak hizmet ömrü uzatıldı, çalışma zamanı ve verimlilik artırıldı ve plansız arızalar azaltıldı.

Motor Mili

NSK Endustrileri - Motor Mili: Üretim maliyetlerinde önemli düşüş yaşanmış, rulman performansı ve güvenilirlik yükselmiştir.

İşleme Merkezi

NSK Endüstrileri - İşleme Merkezi: Dünyaca tanınmış bir otomotiv bileşenleri imalatçısının işleme merkezinde, vidalı mil arızaları nedeniyle önemli miktarda plansız duraklama meydana geliyordu.

Dikey İşleme Merkezi

NSK Industries - Dikey İşleme Merkezi: NSK, rulman ömründe önemli artış sağlayan bir keçeli iş mili rulmanı önerisinde bulundu.

Lastik Üretimi

Otomtiv Endüstrisi - Lastik Üretimi: Korozyondan kaynaklı sorunlarn çözümü için Molded-Oil ile yağlanan paslanmaz çelik rulman ünitelerinin kullanımını önerdi.

Lastik Üretimi için Konveyör

NSK Endüstriler - Lastik Üretimi için Konveyör: İyi bilinen bir lastik imalatçısı, lastik imalatı esnasında konveyör kayışında beklenmeyen rulman arızaları yaşıyordu. Sadece birkaç hafta çalıştıktan sonra konveyör rulmanları hasar görüyordu.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.