Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

32 sonuçlar

Hamur Makinesinde Şerit Kesiciler

NSK Endüstriler - Hamur Makinesinde Şerit Kesiciler: Fırında kullanılan şerit kesicilerdeki lineer kılavuzlarda düzenli olarak arızalar yaşanıyordu. NSK uzmanları, gıdada kullanılabilir K1 yağlama üniteli yüksek hızlı bir seriye ait paslanmaz çelik bir Lineer Kılavuz kullanılmasını önerdi.

Ana Toplama Bandı

NSk Endüstrileri - Ana Toplama Bandı: NSK, yapılan denemeler sonucunda rulman ömrü uzamış ve arıza süresi kısalmış olan Molded-oil bilyalı rulmanların kullanılmasını önerdi.

Toplama & Yerleştirme Ünitesi

NSK Başarı Hikayeleri - Toplama & Yerleştirme Ünitesi:Gıda & İçecek sanayisinde faaliyet gösteren bir şirket, Toplama & Yerleştirme Ünitesi merdanesinde tekrarlanan rulman arızaları yaşamıştır. NSK, standart rulmanların NSK Molded-Oil üniteleri ile değiştirilmesini tavsiye etmiştir.

Tahıl Paketleyicileri

NSK Endüstrileri - Tahıl Paketleyicileri: Yeni bir kızak ve ray teçhizatıyla birlikte NSK K1 Yağlama Ünitesi önerildi.

Çimlendirme Kabı – Karıştırıcı Üniteleri

NSK Endüstriler - Çimlendirme Kabı: Birleşik Krallık’taki büyük bir Bira Fabrikası’nda çimlendirme kaplarında kullanılan tahıl karıştırma uygulamasındaki rulmanlarda düzenli arzılar yaşanıyordu.

Atıştırmalık Gıda Üreticisi

NSK Başarı Hikayeleri - Atıştırmalık Gıda Üreticisi: Paslanmaz Çelik Molded-Oil rulmanlar ile değiştirilen standart rulmanlar, rulman ömrünü 4 aydan 12 aya çıkarttı

Et Dilimleme Makinesi

NSK Endüstriler - Et Dilimleme Makinesi: Önde gelen bir domuz ürünleri üreticisi 14 Et Dilimleme Makinesinde tekrarlayan rulman arızaları ile karşılaşıyordu. Müşterinin, her makinedeki rulmanları her ay değiştirmesi gerekiyordu.

Oven Fan Unit

Success Story - Oven Fan Unit: NSK proposed Plummer Blocks with high capacity Spherical Roller Bearings and Labyrinth seals, and recommended the correct bearing location and lubrication.

Contherm Sıyırma Ünitesi

NSK Endüstrileri - Contherm Sıyırma Ünitesi : Kalıp yağlı rulmanlar tüm makinelere takılmış ve sonucunda makine kesinti süresi ile bakım maliyetlerinde önemli azalma sağlanmış ve büyük miktarda yıllık tasarruf elde edilmiştir.

Kesici hattı

NSK Endüstriler - Kesici hattı : Büyük bir atıştırmalık yiyecek üreticisi, kesici hattında sıklıkla rulman arızası yaşıyordu. Bu durum, NSK tarafından incelendi ve arızalara, hattın yıkanmasının ardından yağın yıkanıp atılmış olmasının neden olduğu belirlendi.

Daldırma Tankı Konveyör Makarası

NSK Endüstriler - Daldırma Tankı Konveyör Makarası: Büyük bir sakız ve şeker üreticisi Daldırma Tankı Konveyör Makaralarında sürekli rulman arızası yaşıyordu. NSK, hemen iyileştirme çalışması yaptı ve kullanım ömrü önemli ölçüde uzadı.

Biogaz Tesisi

NSK Endüstrileri - Biogaz Tesisi: NSK DDU keçeli Paslanmaz Çelik Molded-Oil Sabit Bilyalı Rulmanların kullanımını önerir

Süt Şişesi Konveyörü

NSK Endüstriler - Süt Şişesi Konveyörü: Pazarda lider bir süt işleme ve şişeleme tesisinin 5 hattındaki konveyörlerde tekrarlayan rulman arızaları meydana geliyordu. Konveyördeki rulmanlar yaklaşık her 16 haftada bir değiştiriliyordu.

Alüminyum Kutu Üretimi

Başarı Hikayeleri - Alüminyum Kutu Üretimi

Konveyör Bandı

NSK Endüstriler - Konveyör Bandı: Bir Alman sebze işleme şirketi, taşıma sistemlerinin bir tanesinde sürekli olarak bilyeli rulman arızası yaşıyordu.

Süt İşleme Tesisi

Başarı Hikayeleri - Süt İşleme Tesisi

Konveyör Sistemi

NSK Endüstrileri - Konveyör Sistemi: NSK’nın Molded-Oil insertleri hizmet ömrünü ikiye katladı.

Konveyör Arka Tamburu

Başarı Hikayeleri - Konveyör Arka Tamburu

Şerit Testere

NSK Endüstrileri - Şerit Testere: Bir mezbahadaki bir şerit testere uygulamasındaki rulman arızaları nedeniyle sık sık duruş yaşanıyordu. Kesme bıçağını destekleyen ve 1500 devir/dakika’da dönen her şerit testere tekerleğine sırt sırta yerleştirilmiş iki rulman takılmıştı.

Patates Yıkayıcı

NSK Endüstrileri - Patates Yıkayıcı: NSK Kalıp Yağ (Molded-Oil) bilyalı rulmanları , rulman ömrünü 4 aydan 8 aya çıkarmıştır.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.