Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

6 sonuçlar

Takım Tutucusu

NSK Başarı Hikayeleri - Takım Tezgahı - Takım Tutucusu: NSK, milin ön ve arka kısmında bir çift Süper Hassas Eğik Bilyalı Rulman kullanılmasını önerdi

İşkafası Bileyici

NSK Endüstrileri - İşkafası Bileyici: NSK’nin İngiltere’deki tesisinde bulunan bir taşlama makinesinde yuvarlanma yolu form hataları yaşanıyordu. Düzeltilmesi için çok sayıda girişim yapılmasına rağmen hata belirlenemedi.

Puntasız Taşlama

NSK Endüstriler - Puntasız Taşlama: Bir mühendislik imalat tesisinde, bir puntasız taşlama makinesinde şekil hataları yaşanıyordu. Mühendisler, mil tertibatındaki rulmanların bazılarının hatalı olduğundan şüphelendi.

Taşlama Makinası Mili

NSK Endüstriler - Taşlama Makinası Mili: NSK’nin hassas ürünler üretilen tesisinde, bir taşlama makinesinde yuvarlanma yolu form hataları meydana geliyordu. Düzeltilmesi için çok sayıda girişim yapılmasına rağmen hata belirlenemedi.

Yatay İşleme Merkezi

Başarı Hikayeleri - Yatay İşleme Merkezi

Fener Mili Ana Şaftı

NSK Endüstriler - Fener Mili Ana Şaftı: Bir takım tezgahı imalatçısı hatalı toleranslarla 25 fener mili ana şaftı üretti. Toleranslar doğru olmadığı için müşteri, ihtiyaçlarına uygun standart rulmanlar arıyordu.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.