Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

13 sonuçlar

Beton Zemin Üretim Ünitesi

Başarı Hikayeleri - Beton Zemin Üretim Ünitesi

Taşocağı Konveyör Tambur Ünitesi

Başarı Hikayeleri - Taşocağı Konveyör Tambur Ünitesi

Shaker Screen

NSK Success Stories - Shaker Screen: Taş ocağı ve madencilik ekipmanlarının orijinal malzeme üreticisi, makinelerinde NSK ürünleri kullanmaktadır. NSK, rulmanın durumunu analiz etmek için CMS hizmeti sağlamıştır.

Jaw Crusher Main Bearings

NSK Success Stories - Jaw Crusher Main Bearings: A lubrication study and optimization with shaft & housings modifications, training & supervision on NSK bearings installation were provided along with a heat stabilized bearings up to 200 °C degrees.

Haddeleme

Başarı Hikayeleri -Haddeleme - Bir yalıtım malzemesi üreticisi, konveyör sistemleri de dahil olmak üzere hadde makineleri ile Strafor üretmektedir. Bakım, standart aletler kullanılarak yapılıyordu. Şirket, rulmanların montajı ve demontajı sırasında kullanılan yöntemlerin incelenmesini talep etti.

Kara Konveyörü Baş Kasnağı

NSK Endüstrileri - Kara Konveyörü Baş Kasnağı: Taş ocakçılığı yapan bir firma, konveyör baş kasnağının her iki tarafında kontaminasyon nedeniyle rulman arızaları yaşıyordu. Bu durum, bakım maliyetinin artmasına, rulman çalışma ömrünün kısalmasına ve her 18 ayda bir üretimin durmasına neden oluyordu.

Şerit Testere

NSK Endüstrileri - Şerit Testere: NSK yüksek performanslı DDU keçeleri bulunan Sabit Bilyalı Rulmanların takılmasıyla rulman ömründe önemli bir artış olmuştur.

Titresimli Tambur

NSK Endustrileri - Titresimli Tanbur: Hatalı Rulman Analizi ince kum taneciklerinin rulmana girerek erken arızaya yol açtığını göstermiştir.

Titreşimli Elek

Başarı Hikayeleri - Titreşimli Elek

Otoklav Boji Tekerlek Grubu

NSK Başarı Hikayeleri - Otoklav Boji Tekerlek Grubu: NSKHPS Oynak Makaralı Rulmanlar sayesinde uzayan rulman ömrüyle bakım ihtiyacı sıfıra indi ve donanım hasarı önemli ölçüde azaldı.

Seramik Kiremit Üreticisi

NSK Endüstrileri - Seramik Kiremit Üreticisi: Azalan sürtünmenin operasyon için gerekli aktüatör basıncında azalma sağlaması

Beton Delme Ankraj Makinesi

NSK Endüstriler - Beton Delme Ankraj Makinesi: Bir madencilik ve metal şirketi yer altı madenleri ve tünellerinde kaya güçlendirmesi için kullanılan tümüyle mekanik jumbo ankraj makinesinde tekrarlayan arızalar yaşıyordu.

Taşocağı ve Madencilik - Konveyör uygulaması

Taşocağı ve Madencilik - Konveyör uygulaması

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.