Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim
NSK ürünlerini sürekli kullandığınız için teşekkür ederiz.

NSK, Çin dâhil bazı ülkelerde, piyasada sahte NSK ürünlerinin ortaya çıktığını doğrulamıştır. Bu sahte ürünler, dükkanlarda ve çevrimiçi perakende satış sitelerinde satılabilir. Karşı önlemler alınması için çabalarımızı bu konuya odakladık.

Sahte ürünlerin üretimi ve satışı, NSK'nın ticari markaları ve diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmekte ve müşterilerimizin ürün kalitesine ve güvenliğine zarar verecek tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle NSK, sahte ürünlerin ticaretini yapan işletmelere karşı sağlam bir duruş sergilemeye ve daha da ileriye yönelik daha sıkı önlemler almaya niyetlidir. Özel olarak NSK, piyasa araştırmalarıyla sahte ürünlerin ticaretini yapan işletmeleri keşfettiğinde, aşağıda sunulan açıklama ve terkin gibi adımları atarak sahtecilik konusunun agresif bir şekilde üstüne gitmeye devam edecektir.

 

Şimdiye kadar alınan önlemler:

• Her ülkede gümrük büroları yoluyla daha sıkı kontroller
• Sahte ürünlerin kullanıldığı dükkanların açıklanması
• Üçüncü taraf web sitelerinden sahte ürünler kullanan işletmelerin silinmesi
• NSK'nın adını sahtecilik için kullanan Facebook sayfalarının silinmesi

Bugüne kadar NSK olarak, müşterilerimiz üzerinde sadece sınırlı bir etki tespit ettik. Ne yazık ki, bazı sahte ürünler NSK'nın logosunu, adını, model numaralarını veya diğer bilgileri taklit eden kutularda paketlenmiştir ve bu nedenle müşterilerin gerçek NSK ürünlerinden görünüş açısından ayırt edebilmeleri güç hale gelmiştir. NSK ürünlerini satın alırken, müşterilerimizden yetkili NSK bayilerinden satın alarak daha dikkatli davranmalarını rica ederiz.

Sahte Rulmanları Durdurun – Dünya Rulman Birliği: http://www.stopfakebearings.com/

Bu web sitesinde ticari markalar

Bu web sitesinde listelenen tüm NSK ürün ve hizmet adları NSK Ltd.'nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

iPhone ve iPad, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Android, Google Inc.’in bir ticari markasıdır

Facebook ve Facebook logosu, Facebook, Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.

YouTube ve YouTube logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.

Web sitesinde kullanılan diğer ürün ve şirket adları, ilgili şirketlerin ticari adları, ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız