Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

HİÇBİR ŞEY OE KALİTESİNİN YERİNİ TUTAMAZ

Dünyadaki en iyi otomobil üreticilerinin ve tedarikçilerin stratejik ortağı olan NSK, daha az yer kaplarken daha üstün performans sunan çözümler sağlamaktadır. Motor, tekerlek poyrası ve şanzıman rulmanları, yardımcı sistemler için rulmanlardan oluşan ürünlerimiz, sadece yakıt tüketimini daha verimli hale getirmekle kalmaz, ayrıca otomobiller için daha fazla aktif ve pasif emniyet sağlar.

Toplam Kalitede Bir Numara

Japon kökenimiz ve kültürümüz, mükemmeliyete ulaşma çabamızın temelini oluşturmaktadır.  "Toplam Kalitede Bir Numara" hedefimizi yinelemek istiyoruz. Hizmet verdiğimiz pazarlardaki taleplere hızlı ve doğru bir şekilde yanıt vermeyi taahhüt ediyoruz.
Bunun için mükemmel ürünler, geliştirilmiş imalat prosesleri ve yakın müşteri hizmetinin geliştirilmesinde elde ettiğimiz başarıların yanı sıra sürekli iyileştirdiğimiz proseslere de güveniyoruz.
Günümüzde NSK, 30 ülkede 31.000'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır ve 1200'den fazla model için 40 önemli araç üreticisine tedarik sağlamaktadır.

Temel değerlerimiz

100 sene önce kurulan NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha), yerel olarak hizmet veren bilyalı rulman tedarikçisinden her çeşit Otomotiv parça tedariğinde küresel pazar liderine dönüşen bir Japon şirketidir.  Kaliteye olan yaklaşımımız, müşterilerle girdiğimiz uzun vadeli ortaklıklara ve karşılıklı saygı ile kanıtlanmaktadır.  Uygun maliyetli ve sürdürülebilir yapıyı korurken müşterilere en iyi çözümleri sunmak amacıyla daima onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışan, müşteri odaklı bir şirketiz.  NSK çözümleri, zaman ve para tasarrufu yapmanızı, müşterilerinizi etkilemenizi ve daha uzun süre mükemmel performans ortaya koymanızı sağlar.
Yalnızca üretimde değil, yaptığımız her işte mükemmeliyeti arıyoruz. Daima en iyi kaliteyi hedefleyerek, kapsamlı ürün gamımızda detaylara gösterdiğimiz ilginin aynısını, müşterilerimizle olan ilişkilerimizde de gösteriyoruz.  Çalışanlarımızın motivasyonları yüksek çünkü onlara değer veriyoruz ve çoğu uzun yıllardır bizimle çalışıyor.  Bu olumlu tavır bu yüzden müşterilerimize de yansıyor.