Ara
İLETIŞIM

Sonuçlar:

14 sonuçlar

Takım Tezgahları

NSK Endüstriler - Otomotiv: İngiliz otomotiv üreticisi, mühendislik ekibi için takım tezgahlarındaki rulmanların bakımı konusunda özel eğitime ihtiyaç duymuştur.NSK Müşteri ihtiyacına özel eğitimler hazırlamıştır.

Hassas rulmanlar için bakım eğitimi

NSK Endüstriler - Hassas rulmanlar için bakım eğitimi : NSK Mühendisleri, Fransız bir araç üreticisinin özellikle takım tezgahı millerinin bakım ve onarımı konusundaki becerisini arttırmak için eğitim istemiştir.

İşleme Merkezi - Vana Üretimi

NSK Endüstrileri - İşleme Merkezi, Vana Üretimi: Eğik Bilyalı Rulmanlar kullanılarak işmili ömrü 4 aydan ,1 yıldan uzun bir süreye çıkarıldı

Oto Lastiği İmalatı

Daha yüksek teknik özelliklere sahip NSK Vidalı Mil kullanılarak hizmet ömrü uzatıldı, çalışma zamanı ve verimlilik artırıldı ve plansız arızalar azaltıldı.

Motor Mili

NSK Endustrileri - Motor Mili: Üretim maliyetlerinde önemli düşüş yaşanmış, rulman performansı ve güvenilirlik yükselmiştir.

Dikey İşleme Merkezi

NSK Industries - Dikey İşleme Merkezi: NSK, rulman ömründe önemli artış sağlayan bir keçeli iş mili rulmanı önerisinde bulundu.

Lastik Üretimi

Otomtiv Endüstrisi - Lastik Üretimi: Korozyondan kaynaklı sorunlarn çözümü için Molded-Oil ile yağlanan paslanmaz çelik rulman ünitelerinin kullanımını önerdi.

Egzoz Havalandırma Uygulaması

NSK Endüstrileri - Egzoz Havalandırma Uygulaması: NSK Oynak Makaralı Rulman kullanılması ve “NSK Rulmanlarının Uygulanması” eğitimi ile verimlilik artışı.

Karıştırma Makinesi

NSK Endüstrileri - Otomotiv Üretimi: Bir lastik imalatçısı, karıştırma makinesindeki rulmanların içinde boşluk olduğunu belirlemişti ve makineyi durdurup rulmanları sökmeye hazırdı.

Karbon Fiber İmalatı

NSK Başarı Hikayeleri - Karbon Fiber İmalatı: NSK AQUA rulmanları kullanılarak bir deneme yapıldı ve 8 aylık dönem boyunca hiç arıza görülmedi

İşleme Merkezi

NSK Endüstrileri - İşleme Merkezi: Dünyaca tanınmış bir otomotiv bileşenleri imalatçısının işleme merkezinde, vidalı mil arızaları nedeniyle önemli miktarda plansız duraklama meydana geliyordu.

Lastik Üretimi için Konveyör

NSK Endüstriler - Lastik Üretimi için Konveyör: İyi bilinen bir lastik imalatçısı, lastik imalatı esnasında konveyör kayışında beklenmeyen rulman arızaları yaşıyordu. Sadece birkaç hafta çalıştıktan sonra konveyör rulmanları hasar görüyordu.

Tel İmalat Makinası

NSK Endüstrileri - Tel İmalat Makinası: Bir lastik üreticisi, çok malzemeli tel imalatı için kullandığı makinada bazı rulman sorunları yaşıyordu.

CNC Mili

NSK Endüstriler - CNC Mili: Büyük bir otomotiv üretim tesisinde, mil arızaları nedeniyle takım tezgahı milleri sıklıkla kırılıyordu. Üretim tesisinin bakım departmanı, rulmanları 2 haftada bir değiştirmek zorunda kalıyordu.

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.