Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

NSK Contact

Küresel bir tekerlek rulmanı tedarikçisi olarak NSK'nın ortaya koyduğu liderlikle, müşterilerimizi dünyanın her yerinde desteklemekten gurur duyuyoruz. Kurum içi uzman ekibimiz, toptancı, distribütör, atölye sahibi, otomotiv ekipmanı üreticisi, sanayi ve satın alma grubu veya nihai araç kullanıcı fark etmeksizin, her türlü talebinize yanıt vermeye hazırdır.

Ürünler, fiyatlandırma, randevular, teknik destek, dağıtım ağları ve daha fazlası için NSK'nin yerel bir ekip üyesiyle bugün görüşün. NSK ekibi için hiçbir soru zor değildir ve bütün talepleriniz zamanında ve etkin bir şekilde yanıtlanacaktır.

Unutmayın – üretim merkezlerimizin her biri ISO/TS 16949:2016 standardı ile uyumludur. Ürünlerimizin yanı sıra dostane ekibimizden de yüksek kalitede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kişisel bilgilerinizi, şirket bilgilerinizi ve sorularınızı aşağıdaki kutulara yazmak.  Talebiniz, size en yakın araç parça uzmanına yönlendirilecek ve sorunuz yanıtlandırılacaktır.

NSK, en iyi tekerlek rulmanı  tedarikçilerinden biridir; uzman bilgilerimiz ve itibarımızı kullanarak size yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyacağız. Bizi bugün arayın ve hizmetlerimizden faydalanın.

Mümkün olan en iyi desteği alın.

Temel Bilgiler

Şirket Bilgisi

İsteğiniz

* Lütfen gerekli yerleri doldurunuz.

Verinizin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.