Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

NSKOE araba üreticilerinin ve birincil tedarikçilerin belirlediği koşullarda ve kullandığı şekilde %100 orjinal parçalar üretmektedir.  Bütün parçaların kalitesi OE müşterilerimiz tarafından test edilip onaylanmıştır.  NSK‘nin  temel hedefi, kesinlikle en iyi kaliteyi elde etmek olduğundan bu çok önemlidir.

Menşei Ülke

Tekerlek rulmanlarını, önemli uluslararası otomobil üreticilerinin ve tedarikçilerinin tesislerinin yakınlarında üretiyoruz. Kısa mesafeler düzenli iletişimi ve koordinasyonu kolaylaştırıyor ve en iyi servisi garanti ediyor. Yüksek hacimde yaygın olarak kullanılan araçlar için rulmanlar, yerel tedariği desteklemek adına birden fazla NSK fabrikasında üretilmektedir.

Küresel standartlar, NSK Otomotiv ürünleri için geçerlidir

NSK ürünleri Japonya'daki grup merkezinin OEM müşterilerimiz ile birlikte belirlediği teknik şartnamelere ve kalite standartlarına uymaktadır. Tek tip proses akışları, küresel üretim standartları ve personelimizin yüksek seviyedeki uzmanlık deneyimi rulmanlarımızın daima yüksek kalitede olmasını sağlıyor.

NSK tekerlek rulmanları kompakttır ve hafiflikleri sayesinde verimli yakıt tüketimini garanti eder.  Bunun yanı sıra, entegre ABS sensörleri ve diğer teknolojiler aracılığıyla aracın ve yolcuların aktif ve pasif emniyetlerine katkı sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü NSK asla kalite veya imalat proseslerinden ödün vermemektedir.

NSK tekerlek rulmanları kompakttır ve hafiflikleri sayesinde verimli yakıt tüketimini garanti eder.

Otomobil üreticileri ve tedarikçileri tarafından onaylamıştır

Müşterilerimiz için parçaların üretildiği fabrika fark etmeksizin, aynı ürün performansını elde etmek amacıyla yalnızca onaylı çelik, yağlayıcı ve keçe bileşenleri kullanılmaktadır. OEM'lerin onayı sayesinde yedek parça distribütörleri de her NSK fabrikasından yalnızca yüksek kalitede ve hassas tekerlek rulmanları aldıklarından emin olurlar.

NSK Şanzıman

Şanzıman

Otomatik Şanzıman, Manuel Şanzıman, Diferansiyel Dişlisi ve Tahrik Mili >>

Kayışlı Tahrik ve Motor Aksesuarları

Motor

Kayışlı Tahrik ve Motor Aksesuarları >>