Ara

NSK'da biz, bir tıkla ulaşabileceğiniz %100 özgün parça deposu sunuyoruz. Ismindeki online kataloğumuz atölyeler, toptancılar ve distribütörler için ideal olan kapsamlı tekerlek rulman ve set koleksiyonunu içermektedir. Katalog içerisinde gezinmek çok kolay: istediğiniz ürünün araç veya parça numarasını girin ve sizin için uygun olan bir sonucu seçin. Sürekli olarak OE kalitesinde en kapsamlı ürün yelpazesinin stokta olmasını sağlamak için online kataloğumuzu düzenli olarak güncelliyoruz.

ProKit seçimi hakkında daha fazla bilgi için ayrıca, veri sayfalarımızdan bir tanesini indirebilirsiniz. Her veri sayfası, araç üreticisi, modeli, yılı ve OE referansı da dahil olmak üzere seçtiğiniz tekerlek rulmanı için eksiksiz teknik bilgiler içermektedir. Hangi NSK ProKIT ürününün sizin için uygun olduğundan emin değilseniz, Tecdoc kataloğumuza göz atın ve araç veya parça numaranızı girin. Bütün veri sayfaları, bir masaüstü bilgisayarda veya hareket halindeyken cep telefonunuzda görüntüleyebilmeniz için PDF biçiminde hızlı ve kolay bir şekilde indirilebilir.

NSK'da biz, Toplam Kalitede Bir Numara olmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, ISO/TS 16949:2016 sertifikalı üretim tesislerimizde değişmeyen yüksek standartları size sunuyoruz. Asya, Avrupa veya ABD fark etmeksizin, hafif ve verimli ürünlerimiz OEM'ler tarafından tercih edilmektedir; bu da sizin doğru seçimi yapmanızı kolaylaştırır.

 

Gereksinimlerinizi karşılayan NSK ürünlerini bulun!

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.