Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

Quarrying & Mining Industries

Öngörülemeyen duraklama sürelerinin verimliliğinizi düşürmesine izin vermeyin.

Tek bir parça arızasının tüm işi etkileyebileceği dağlar ve çöller gibi uzak yerlerde çalışan madencilik makinaları için dayanıklılık ve güvenilirlik son derece önemlidir. NSK rulmanları, bu alanlarda verimlilik için çalışabilirlik süresini azami düzeye çıkararak, bakım maliyetlerini azaltmaya yönelik taşocağı ve maden operatörlerine en zorlu çalışma koşulları altında bile uzun kullanım ömrü sunar. Amacımız, madencilik tesislerinizdeki çalışma süresini en yüksek seviyeye çıkarmak ve bakım ihtiyacını azaltmaktır.

NSK, standart rulmanların kullanım ömrünü ve limit hızlarını aşan rulmanlar üretmek amacıyla en modern malzeme, yağlama, keçeleme ve tasarım teknolojilerini kullanmıştır. Üstün kaliteye sahip rulmanlarımız, daha uzun kullanım ömrü sunmak ve enerji tüketimini, duraklama süresini ve bakım masraflarını azaltmak için sağlam tasarıma ve kirli ortamlar için geliştirilmiş aşınma ve tutukluk direncine sahip yapılarıyla yüksek performans sunar.

Yağlama
Titreşim ve şok yükler

AIP ile karlılığınızı artırın

Kazı, sondaj ve cevherin çıkarılması

Tünel kazma, maden çıkarma veya maden yatağı açma gibi işlerde kullanılan delme makinası, kepçe...gibi iş makinaları, son derece zorlu arazilerde ve erişilemez bölgelerde çalışmak zorundadır. Bu tip makinalarda kullanılan rulmanlar son derece dayanıklı ve güvenilir olmak zorundadır. NSK, teknolojisi, servisi ve tecrübesi ile üretim ivmenizi korumanızda ve artırmanızda size yardımcı olur.

İstifleme, yığma veya taşıma - NSK rulmanları bakım yükünüzü azaltmaya yardımcı olur

Ağır yüklertitreşim, şok yüklerhatalı hizalama ve moloz, makinalardaki aşınmayı hızlandırır, ancak NSK rulmanları, sarsıntıya ve aşınmaya karşı özel olarak üretilmiş dayanıklı yapılarıyla bakım yükünüzü azaltarak tesisinizdeki üretim kapasitenizi yükseltir.

NSK olarak, ihtiyaçları karşılayan rulmanlar tasarlamak amacıyla tüm dünyadan ekipman üreticileri, yükleniciler ve maden işletmecileri ile birlikte çalışıyoruz. Makinanızın performansını koruyabilmesi için yeni teknolojiler geliştirmeye ve bu doğrultuda yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Maden ocakları ve taşocakları çevresinde nakliye -konveyörlerdamperli kamyonlar, yükleyiciler, boşaltıcılar, mobil tesisler ve daha fazlası...

Ezme, öğütme, elekten geçirme, püskürtme... madenleri çıkarmaya hazır hale getirmek, ayırmak ve zenginleştirmek zor bir iştir

Madenlerin çıkarılmaya hazır hale getirilmesiayrıştırılması ve zenginleştirmesi süreçlerinde karşılaşılan zorlu koşullar, makinaların şok yükler ve titreşim ile en üst seviyeye kadar zorlanmasını gerektirir, kirlenme konusu ise sürekli gündemde olan bir başka sorundur.

NSK, uzun yıllar boyunca maden işletmecileri ve son kullanıcılar (sabit ve mobil tesisler) ile birlikte çalışarak, hatalı hizalamatitreşim ve şok yükler gibi durumlarda bile performans sunmaya devam eden rulmanları tasarlayıp, geliştirmektedir.

Size ihtiyaçlarınıza uygun montaj, yağlamakeçeleme ve rulman seçimi konusunda önerilerde bulunabilir ve yardımcı olabiliriz.

Pompa ömrünü artırmak için NSKHPS serisi eğik bilyalı rulmanlar

Pompalar

Büyük inşaat makinalarındaki, aktarma organlarışanzımanlar veya tekerleklerde kullanılan rulmanların ağır koşullar altında bile güvenilir olmaları gerekir. NSK rulmanları ile hem bu tür zorlu koşullarla başedebilir hem de enerji ve güç tüketiminizi azaltabilirsiniz. Tasarımlarımız ve çok çeşitli malzeme seçenekleri sayesinde makinanızın direncini ağır yüklere, şok ve titreşime karşı artırıp aynı zamanda kirliliğin makinanızın performansını etkilemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

TF Serisi Rulmanlar

Zorlu koşullar altında üstün dayanıklılık sunabilmek için tasarlanmıştır... >>

SNN Serisi Plummer Bloklar

SNN serisinde, bileşenler birbirine kolay geçer, kolay çıkarılır ve bakımı kolay yapılır... >>

NSKHPS Serisi Eğik Bilyalı Rulmanlar

Yüksek hız, uzun ömür, düşük titreşim ve sessiz çalışma gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır... >>

Molded-Oil Rulmanlar

Molded-Oil ile yağlanan rulmanlar, paslandırıcı, tozlu ve kirli ortamlarda kullanım için idealdir. >>

CA-VS Serisi Oynak Makaralı Rulmanlar

CA-VS serisi, ağır çalışma koşullarına ve yoğun titreşime dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır... >>

Entegre Rulman Grupları

Titreşimli elek imalatçıları için ihtiyaca özel üretilen rulman yataklarıdır... >>

Vinç Kasnakları için Makaralı Rulmanlar

Kafessiz yapısı ve yüksek performanslı keçeleri sayesinde bu rulmanların aşınma direnci çok yüksektir. >>

EW Serisi Makaralı Rulmanlar

Yüksek yük taşıma kapasitesine ve yüksek performanslı sıkıştırılmış çelik kafese sahiptir. >>

EMM-VS Serisi Makaralı Rulmanlar

Yenilikçi dış bilezik kılavuzlu işlenmiş pirinç kafesi ile ağır yükler altında eksenel kaçıklığı telafi eder. >>

EM Serisi Makaralı Rulmanlar

Hassas işlenmiş sağlam tek parçalı kafes ile birlikte yüksek yük oranlarına ve sessiz çalışmaya sahiptir. >>

Kafes ve Makaralı Pinyon Mili

Uzun ömür sunan, kafes ve makaralı pinyon mili, özellikle hidrolik ekskavatörlerde iki kattan daha uzun hizmet ömrü sunmaktadır. >>

  • Başarı Hikayeleri

    Maliyet tasarruflarımız başarımızın en iyi kanıtıdır. Endüstriyel bazda örnek başarı hikayelerinin listesi için lütfen tıklayın... >>

  • Teknik Araçlar - rulmanlar

    NSK Hesaplama Araçları ve CAD Çizimleri de dahil olmak üzere NSK'nin teknik araçlarıyla rulmanlarınızı iyi durumda tutun. >>

  • Teknik Sorgulama

    Yeni bir çözüm mü arıyorsunuz? Teknik talep formunu doldurun ve NSK teknik ekibinin bir üyesi mümkün olan en kısa sürede size yardımcı olacaktır. >>

Başarı Hikayeleri - Animasyonlar

Problemleri başarı çevirmek! Animasyona Başarı Hikayelerimizi izleyin !

Go

Success Stories Animations

Downloads

Long-Life Sealed Spherical Roller Bearings for Conveyor Pulley

(Dil: İngilizce)

Long-Life Water-Resistant Bearing Grease for Rolling Mills

(Dil: İngilizce)

Taş Ocaği ve Madencilik Endüstrisi İçin Rulmanlar

Şanzıman Mili, Çeneli Kırıcı, Konik Kırıcı, Vibrasyonlu Süzgeç, Darbeli Kırıcı, Konveyör

Bearings for Construction Machinery

(Dil: İngilizce)

NSK academy

NSK Akademi temel rulman bilgilerinden sorun giderme ve zorlu ortam çözümlerine kadar birbirinden farklı pek çok konuda çevrim içi araçlar, dersler ve kurslar sunar.

Kursiyer, teknisyen, mühendis, distribütör veya satış temsilcisi olmanız fark etmez; NSK'nin e-öğrenme kursları her deneyim seviyesi için kullanışlı bilgiler sağlar.

 

Eğitiminize hemen başlayın ve sertifikanızı alın! >>

 

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız