Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim

NSK Hakkında

Otomobil üreticileri ve tedarikçileri için stratejik bir ortak olarak önceliğimiz, müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetleridir.  Bunu yalnızca, sürekli olarak ürünlerimize ve hizmetlerimize güvenildiği takdirde elde edebiliriz.

İşte bu yüzden, bir NSK ürünü dünyanın neresinde üretilirse üretilsin kalitenin en yüksek seviyede olacağını garanti ediyoruz. NSK Group'un otomotiv endüstrisi için kullandığı bütün üretim tesisleri ISO/TS 16949:2016’a göre sertifikalandırılmıştır.  Bu durum Asya'da olduğu gibi ABD ve Avrupa'da da aynıdır.

Menşei Ülke

Tekerlek rulmanlarını, önemli uluslararası otomobil üreticilerinin ve tedarikçilerinin tesislerinin yakınlarında üretiyoruz. Kısa mesafeler düzenli iletişimi ve koordinasyonu kolaylaştırıyor ve en iyi servisi garanti ediyor. Yüksek hacimde yaygın olarak kullanılan araçlar için rulmanlar yerel tedariği desteklemek adına birden fazla NSK fabrikasında üretilmektedir. 

Küresel standartlar NSK Otomotiv ürünleri için geçerlidir

NSK ürünleri Japonya'daki grup merkezinin OEM müşterilerimiz ile birlikte belirlediği teknik şartnamelere ve kalite standartlarına uymaktadır. Tek tip proses akışları, küresel üretim standartları ve personelimizin yüksek seviyedeki uzmanlık deneyimi, rulmanlarımızın daima yüksek kalitede olmasını sağlıyor.

NSK tekerlek rulmanları kompakttır ve hafiflikleri sayesinde verimli yakıt tüketimini garanti eder. Bunun yanı sıra, entegre ABS sensörleri ve diğer teknolojiler aracılığıyla aracın ve yolcuların aktif ve pasif emniyetlerine katkı sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü NSK asla kalite veya imalat proseslerinden ödün vermemektedir.

Otomobil üreticileri ve tedarikçileri tarafından onaylanmıştır

Müşterilerimiz için parçaların üretildiği fabrika fark etmeksizin, aynı ürün performansını elde etmek amacıyla yalnızca onaylı çelik, yağlayıcı ve keçe bileşenleri kullanılmaktadır. OEM'lerin onayı sayesinde yedek parça distribütörleri de her NSK fabrikasından yalnızca yüksek kalitede ve hassas tekerlek rulmanları aldıklarından emin olurlar.

 

32 11 ISO/TS: 16949
  Üretim Tesisi                  Ülke                           Sertifikalı

 

 

Sertifika

Certificate of Parts Quality

PDF

36.3 kB

Broşür

NSK Wheel Bearings -
Produced Worldwide to One Standard

Broşür