Distribütörler

Ürün arama

Ara
İletişim
WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA Rulman Doğrulayıcı

WBA (Dünya Rulman Birliği) Uygulaması, sahte rulmanları tanımanıza ve çalışanlarınızı, ekipmanınızı ve itibarınızı korumanıza yardımcı olur

NSK Çevrimiçi Katalog Uygulamaları

NSK Çevrimiçi Katalog (Rulmanlar)

Gerekli tanımlamayı girin ve ölçüler, yük değerleri, teknik resimler ve çok daha fazla teknik verileri alın. NSK Rulmanları hakkında daha fazlasını öğrenin.

NSK Verify App

NSK Doğrulama Uygulaması

NSK, takım tezgahlarındaki hassas rulmanlar için ücretsiz bir uygulama başlattı.
NSK Rulman kutuları üstünde bulunan 2D barkodları okutarak, rulman orijinalliği ve uygunluğu taranabilecek ve kontrol raporuna online olarak ulaşılabilecek.

Uygulama, fabrika otomasyonunu ve IT tabanlı saha yönetimini kolaylaştırır. Anahtar bilgilerin CSV ve PDF olarak dışa aktarımı, müşterilere kullanım geçmişini izleme, ürün izlenebilirliğini geliştirme ve hatta rulman seçimini basitleştirme olanağı sağlar.

*Not: Sadece 2D barkodun sağ alt köşesinde “N” işareti olan rulmanlar desteklenmektedir.


NSK Doğrulama Uygulaması Dökümanları

Sorun Giderme (Rulman Doktoru)

Makina çalışırken rulmanın hasar görmesi, tüm makina veya ekipmanın durmasına, fonksiyonlarını yerine getirmemesine sebep olabilir. Beklenmedik, erken rulman arızası sorun çıkaracağından, rulman arızasından önce bunu belirlemek ve tahmin etmek, mümkünse önleyici tedbirlerin uygulanması önemlidir.

Navi Focus

Rulman Ölçüsü Hesaplama Aracı

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız