Ara
İLETIŞIM

Yakıtınızdan Ekstra Birkaç Kilometre Daha Fazla Faydalanmanızı Sağlar

Akıcı vites geçişleri enerji kaybını yarıya indirir, yakıt tasarrufu sağlar.

Günümüzde, eskiye göre çok daha fazla insan otomatik vitesli araç kullanmaktadır. Otomatik şanzımanların gelişmesiyle mevcut vites sayısı 3'den 8'e kadar yükselmiştir.
Bu gelişme sarsıntılı vites geçişlerini önemli ölçüde ortadan kaldırmış ve hızlanma ile yavaşlamayı akıcı hale getirmiştir. Böylece, enerji kaybı çok daha fazla azaltılmış ve büyük yakıt tasarrufu sağlanmıştır.

Sürekli kendimizi aşma çabamız bizi daha da ileriye götürüyor!
NSK, rulman ve sürtünme plakalarından tek yönlü kavramalara kadar bir otomatik şanzımanın her parçasını üreten tek markadır. Kendini enerji kaybını yarı yarıya azaltmak gibi zor bir hedefe adamış ve bunu başarmak için her parçayı daha ince, daha hafif ve daha verimli hale getirmiştir. Bu küçük bir adım olsa da, her küçük gelişme bizi daha da ileriye taşımaktadır.

İletişim Ara

Lütfen seçiniz _

Sonuçlarınız

Consent

NSK, web sitemizi geliştirmemize ve size daha ilgi çekici içerikler sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanır. Bu hizmetlerin kullanımı için sizin onayınıza ihtiyacımız var. Bu onay, herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Gizlilik politikasına bağlantı.